Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért rossz a leheletem?

Miért rossz a leheletem?

Figyelt kérdés
Nem OLYAN vészes, csak az érzi, aki közel van hozzám. Főleg evés után mutatkozik. Voltunk orvosnál, megvizsgált, és azt mondta, nem baktérium eredetű. Arra gyanakszom, hogy reflux, vagy nem zár jól a gyomorszájam, mivel anyukámnak is ez volt. Sajnos most már nagyon feszélyez. Az orvos írt elő Quamatel minit, de attól még ugyanúgy fenn áll a probléma. Járok fogkőcsiszolásra, a szájamat ápolom, nem az a baj.

aug. 20. 10:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az orvos azt mondta, ha lehet kerüljük el a gasztroenterológiát.
aug. 20. 11:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem zár jól a gyomorszáj záróizma, akkor lehet rossz szagú a lehelet. Szedd a savcsökkentőt (bár egy refluxosnak a Quamatel mini annyi, mint halottnak a csók), egyszerre ne egyél sokat, ha van hasi zsír felrakódásod, akkor próbáld leadni, hogy ezek nem nyomják felfelé a gyomrodat.
aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
67%
Nincs sok stressz az életedben?
aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs sok stressz az életedben? - Nincs.
aug. 23. 06:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!