Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet így rossz a leheletem?

Lehet így rossz a leheletem?

Figyelt kérdés

Fogat mosok, nyelvet mosok (amíg nem lesz rózsaszín, lepedékmentes) lila listerinet használok és extrém mentolos rágót használok.


Fogaimmal, gyomrommal nincs baj.


Mégis rettegek, hogy rossz a leheletem és még ennyi intézkedés mellett sem hiszem el, hogy nincs rossz leheletem.


Családtagomat is kérdeztem már, letesztelt közelről, rágó nélkül is azt mondta, hogy teljesen semleges, nincs rossz leheletem.


Viszont így is félek nagyon, mert néha 1-1 mandulakő kijön a mandulámból.


Pl. Most is volt 1 kicsi benne, és leteszteltem a tipikus módszerekkel, hogy nyálmintát meg lepedéket vettem a nyelvem hátsó részéről de azokat is semlegesnek érzem teljesen.


Előfordulhat, hogy így is rossz a szájízem?


Addig nem fogok megnyugodni míg ki nem veszik a mandulám?


2022. febr. 12. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem válaszolt eddig senki, mert túlfoglalkozol magaddal. Lazíts, csinálj valami mást!


Házi feladatod, vagy egyéb munkád nincsen?

2022. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megszaglom neked
2022. febr. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első, de van, ez az, hogy tul sokmindent csinálok és rengeteget találkozok emberekkel ezalatt. Ezért is érdekelne pontosan mi a válasz :(
2022. febr. 13. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!