Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől rossz a leheletem?

Mitől rossz a leheletem?

Figyelt kérdés

Fogaim állapota (nem gyulladt, nem lyukas, nem fogköves) nem indokolja, nyelvemet mindennap tisztítom (igaz a leges-leghátulját nem tudom teljesen), szájvizet is használok.

A gyomromnak nincs semmi baja.


A reggeli fogmosás+szájvíz (lila listerine) kombó után már pár perccel kicsit ilyen állott nyál-ízt érzek. A rágó valamelyest javít a helyzeten.


Lehet olyan mandulakő az oka, amit nem látok szabadszemmel? (azaz olyan mélyen van, ahová nem látok be?) Vakuval világítok a számba és nagyon mélyen mintha látnék 1-1 fehér pontot, de nem vagyok benne biztos.


2021. jan. 25. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
manduládat megnézetted már?
2021. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam, akinek nem jól zárt a gyomra és a szája , mitha wc lett volna... és mindenkinek az arcába beszélt 10 centiről, ilyenkor a hányinger kerülgetett mindenkit :D Persze ki lett közösítve állandóan szekálva volt "Mi van, megint szart ettél?" stb. szövegekkel, de ezek akkor jöttek már, mikor tényleg mindenkinek az arcába tolakodott és úgy beszélt. Én, amúgysem szeretem, ha közelről beszél valaki, de mégha szarszag jön a szájából. Érdekesség, hogy a srác talált magának barátnőt , aki ma már a felesége , dehogy sikerült én nem tudom :D
2021. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!