Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyobb szájtartáskor a bal...

Nagyobb szájtartáskor a bal oldalon kicsit kiakad az állkapcsom. Lehet ezzel vmit kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem fáj, csak idegesítő.
2024. ápr. 24. 13:07
 1/1 anonim válasza:
Kevés esetben, de műthető. Más gyógymódról még nem hallottam, de ettől függetlenül létezhet. A kiváltó ok általában stressz, ritkábban genetikai rendellenesség. Nem visszafordítható, ameddig nem fáj, addig nem kell vele foglalkoznod. Nekem is felmerült a probléma, fogászaton vette észre a fogorvosom(én már évek óta éreztem, néha fájt is, ropogott)
dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!