Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ha nem rendezett...

Orbitron kérdése:

Mit csináljak ha nem rendezett a fogsorom?

Figyelt kérdés

A felső 4 fogam amik elől vannak nem rendezettek, azaz csálén állnak. Egyébként igényes vagyok magammal szemben, mert rendszeresen mosok fogat, hófehérek, nincs egy lyukas fogam sem, és a szájszagom sem büdös. Volt egy lány, aki kerek perec megmondta, hogy a fogaim miatt nem akar velem lenni, hát mit mondjak ilyenkor nagyon rosszul éreztem magam, és már akkor is zavarban vagyok ha valahogy szóba kerülnek a fogak a körben ahova szoktam járni. A fogszabályzótól félek kicsit, de sokan mondják, hogy ilyenkor még 1-2 év alatt rendbe jönne. Vagy szerintetek elhanyagolható, ha ezen kívül sokan mondják hogy jól nézek ki, szép az arcom, nem pattanásos, vállas vagyok, és férfias, izmos a testalkatom? Mennyire számít nektek lányok?


14/F


2010. okt. 5. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én fogászati asszisztens vagyok, nálam szakmai ártalom, hogy ezt nézem először
2010. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Ajánlom figyelmedbe a kalapácsot... ;)
2010. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri rááldozni a pénzt és időt a fogászatra, mert kitudja, hogy mikor jön jól, hogy rendezettek a fogaid. SZTK-s rendelőkben potom pénzért helyreteszik 1-2-3 év alatt. Tapasztalatból mondom! :)
2010. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 14 vagyok,lány. Én májusban kezdtem el fogszabályzót hordani, alig lehett rábeszélni. De amikor megszoktam (2-3 hét) már beleszerettem. Már nem is akarom,hogy leszedjék.(bármilyen hihetetlen is) :D Ráadásul,ha megteheted, akkor magánfogorvosnál porcelánfogszabit is csináltathatsz. Az alig látszik.:) És a privátorvos pontosabban is dolgozik. Meg maga a készülék is más. Nekem is ilyen van (fehér). Igaz egy kicsit húzósabb az ára, de sokkal jobb. Ha lenne valami kérdésed, kérdezz nyugodtan!:)

2010. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát ezt most nem értem. Attól függ, hogy mennyire "nem rendezett". Egy kicsit nekem is "szabálytalan", de engem spec. nem érdekel, doki már látta, nem javasolt rá semmit (még). De, hogy ezért nem akar veled lenni egy lány :O
2010. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 fogam nagyon kiáll de a barátnőm még sosem tette szóvá pedig neki gyönyörűek.

Én most akarom majd megcsináltatni.

20/F

2010. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!