Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas a fogam, de nem fáj...

Lyukas a fogam, de nem fáj ez, hogy lehet?

Figyelt kérdés

Vagy nem minden esetben fáj a lyukas fog,csak ha eléri az idegeket akkor?

De még csak nem is érzékeny,pedig nem kis lyuk..:(Holnap megyek fogorvoshoz vele egyébként-.-


2010. okt. 5. 12:49
 1/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Ha kicsi a lyuk akkor azért nem fáj, ha nagy és régi a szuvasodás, akkor már lehet hogy kihalt a fogideg, azért nem fáj. (Ettől még veszélyes a góc és kezelni kell)
2010. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régi lyuk és nagy,de holnap mindenképp megyek!Egyébként az elején se fájt,mikor még kialakult a lyuk és most sem...
2010. okt. 5. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már régen elhalt a fog és azért nem fáj. Majd holnap kiderül a fogászaton.
2010. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj,elhalt?:o Azért kicsit bevagyok tojva...
2010. okt. 5. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Ne legyél betojva!:)menj el mihamarabb,nehogy nagyobb baj legyen.

Az is lehet, h még kicsi a luk és mivel nem ért idegeket, nem fáj,ugyhogy suri gyorsan fogdokihoz!!!!

2010. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

bocs most olvasom, h régi és nagy a luk...

akkor pláne spuri!!

2010. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én épp most csináltatom a fogaimat. 2 hátsó alsóban hatalmas lyuk. Egyik sem fáj. Az egyiket tegnap csináltattam meg. Érzéstelenítés nélkül csinálta, csak az alját éreztem, ki lehetett bírni. Ne parázz, utána sokkal jobb lesz. Nekem pl. már most klasszisokkal jobb a leheletem, pedig még hátravan egy tömés.
2010. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

11:14


hát irigyellek:)marha nagy mázlid van.

sajna nekem ha már a fogam fáj, vagy luk van rajta,akkor keresztet vethetek rá.akármennyire is ápolom, iszonyat rosszak a fogaim:((((

2010. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!