Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elcseszte a doki a fogam?

Elcseszte a doki a fogam?

Figyelt kérdés
Olyan pici lyuk volt a tömött fogaimon, hogy a doki is meg jegyezte töméskor, hogy ez még nagyon kicsike lyukacska volt. Tömés után kb. 3 héttel az összes fogam amit tömött irtózatosan fáj harapásra, meg úgy általában egész nap. Erre azt mondta, hogy gyökérkezelni kéne, ha nem múlik el. Na most ha olyan pici volt a lyuk, akkor miért kéne gyökérkezelni? Azt olyankor szokták, ha a fog gyökeréig lyukas a fog. Ezek szerint lehet, hogy akkora lyukat fúrt, hogy lement a gyökérig? Nem értem miért, ha ahogy ő is mondta kicsi volt...Vagy csak sz.arul tömte be és azért fáj? Nem tudom elképzelni, hogy egy olyan fog, ami lyukasan is fájdalom mentes volt, abból hogy lett hirtelen gyökérkezelésre szoruló fog?!
2010. okt. 4. 12:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

rtg mindenképp kell gyökérkezelés előtt, ebbő látja a gyökerek anatómiai felépítését, mennyire hosszú, stb..gyökérkezelés után is feltétlenül kell, hogy lássa, rendesen végig ér-e a gyökértömés,rendesen kitölti-e az üreget, mert ha nem akkor az be fog gyulladni(

én is ezzel szenvedek...a fogorvosom nem nagyo hisz nekem h be van gyulladva gyökérkezelt fog...csak azért mert nincs feldagadva az arcom, de nyelvvl érzem h az arcom duzzadtabb+fáj a fogam meg a fejem is...már hónapok óta...engem még rtg sem küldött...de leszaom megyek magamtó rtg-re, és az orra alá dörgölöm h nesze basz* meg, be van gyulladva amit csináltál...hülye k*rva, ez lesz a harmadik h hozzámegyek

adok nekli még egy esélyt...mert a többi fogorvos ebben a béna városban meg ennél is sokkal rosszabb....

2010. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!