Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Dalacin önmagában képes...

A Dalacin önmagában képes lelohasztani az arcduzzanatot? S ha igen, hány nap alatt fejti ki a hatását?

Figyelt kérdés

Most írták fel először, nem ismerem semennyire ezt a gyógyszert, véleményeket, tapasztalatokat szeretnék olvasni, ki az, akinek segített, ki az, akinek nem. Hideg borogatást alkalmazok mellé de eddig semmi javulást nem tapasztalok.


Előre is köszi a személyes tapasztalatokat.



2023. jan. 2. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egy antibiotikum. Szedtem tobbszor fogra. Nalam hatott. Van akinel nem hat ilyet nem lehet elore 100%osan mondani. Nagy valoszinuleg nalad is fog. Milyen gyorsan? A gyulladas merteketol fugg. Ha szerencsed van 2 nap alatt elkezd dokgozbi es apad
2023. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem extra nagy feldagadás után kellett 4-5 nap mire hatott. Már majdnem elfogyott az egész doboz amit írtak. De utána gyorsan levitte a duzzanatot...
2023. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kétszer szedtem ezt a fajta linkozamidot. Mind a kettő alkalommal fogra. Első alkalommal hatott, második alkalommal nem. Nyilván több mindentől függ, hogy milyen hatást fejt ki. Ez a gyógyszer leginkább a Gram-pozitív coccusokra és az anaerob baktériumokra van hatással.
2023. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár nap alatt mindig hatott, de 1 hónap után visszajött a gyulladás, tehát amikor elkezded szedni, rá egy hétre kezelni kell a fogat.
2023. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azóta is fel vagyok dagadva, de néha már szivárog valami keserű dolog az arcomból..


Csináltattam panoráma röntgent, azzal megyek hétfőn a fogorvoshoz és az alapján döntenek a fog sorsáról.

2023. jan. 3. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Szokás gyulladáscsökkentő-fájdalomcsillapítót is felírni mellé.
2023. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!