Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen tápanyagokat kell...

Milyen tápanyagokat kell fogyasztani ahhoz, hogy a fog ne romoljon tovább, vagy regenerálódjon?

Figyelt kérdés
Van pár nagyon enyhén rossz fogam, de még nem szántam rá magam a fogdokira, hogy betömje. Olvastam, hogy a fogba is van anyagcsere stb, esetleg van valami praktika ?
2010. szept. 26. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

nincs mese, oda el kell menni.még időben, mert ha fáj, az már nem jó.

magától nem fog rendbe jönni

2010. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most tomesd be a lukas fogadat, mert amikor mar elhanyagolod, akkor mar nem lesz megmentheto ez a fog es kihuzzak.


A tojas hejat tisztisd meg, zuzdd porra es ezt fogyaszd, ezzel lehet kalcium potlast elerni, ami a fogak epsegeert felelos!


Sose hanyagold el a fogadat, mert egy bizonyos ido utan, akkor kihullanak es mar csak "mufoggal" tudsz mosolyogni, az pedig eleg koltseges es nem is szep, nem beszelve arrol, amikor beepitik, ott mar vannak kellemetlen erzesek, de En nem tapasztaltam,

ezert is ajanlom Neked ott fent ezeket, mert Enis vigyaztam a fogaimra es megerte!

2010. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!