Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be úgy az...

Hogyan osszam be úgy az edzést hogy minden izom csoport megfelelően regenerálódjon?

Figyelt kérdés

3 napos edzés tervem van, 1 pihenőnappal

1. Mell-Hát

2. Bicepsz-Alkar-Láb

3. Váll-Tricepsz


2011. febr. 8. 09:20
 1/7 bix ***** válasza:

1. Mell-Hát

2. Bicepsz-Alkar-Láb

3. Váll-Tricepsz


ez több sebből vérzik

1: mell hát: két bazinagy izomcsoport, megdolgozni rendesen kb lehetetlen egy edzéssel, főleg hogy 1.5 nagyon max 2 órába kéne beleférjen. ez felejtős így.


2: bic alkar láb: a lábat én mindig egy egész napra tenném, gugolás, lábtoló, hajlító, feszítő, vádli, ez eleve 1.5 óra nálam nagy intenzitással, plussz a láb nem kis izom...


3: váll tricepsz: alapvetően semmi baj nem lenne vele, de némi csuklyát is kéne edzeni:)


nekem a 4 napos hérfő kedd csüt péntek jött eddig be a legjobban, szerdás pihenővel.


hétfő: mell bicepsz

kedd: láb

szerda: szünet

csüt: váll csuklya

péntek: hát tricepsz


alkar opcionálisan mehet hétfőre vagy péntekre. remélem segítettem, ha nem akkor nézz szét tesztoszteron.hu és társain, rengeteg edzésterv van fent.

2011. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Javaslom ezt a cikket nagyon alaposan átolvasni, itt kell, hogy megoldást találj a problémádra, és magad alakíthasd ki a megfelelő módozatot.

2011. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést nem írtam bele hogy én itthon edzek, és van keményen kettő egy kezes súlyzóm. És mellre három gyakorlatot tudok végezni és hátra csak egyet
2011. febr. 8. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
így a megfelelő edzést nem lehet megoldani nem h a regenerálódást...1 gyakorlat után kb nem is kell regenerálódnia az semmi.
2011. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De még is elég jól fejlődik. És olyan gyakorlatokat végzek mellre ami a hátra is megy.
2011. febr. 9. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze azért mert az elején akkor is fejlődik az ember ha össze vissza rángatja a súlyokat...azt hiszed h ez örökre így lesz h megcsinálsz 1-1 gyakorlatot és fejlödgetsz?:O nem...
2011. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ilyet egy szóval se mondtam hogy ezt hiszem.
2011. febr. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!