Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem lát el a fogorvos?...

Miért nem lát el a fogorvos? Én vagyok tévedésben vagy ő?

Figyelt kérdés
Győrben tanulok, de viszont Borsodban van az állandó lakcímem. Bejelentkeztem tartózkodásira Győrben, és elmentem az ottani körzeti fogorvoshoz, aki azt mondta, hogy csak pénzért lát el. De az otthoni fogorvosomhoz nem tudok menni, mert csak hétvégén vagyok otthon. Hogy van ez? Nincs pénzem fogorvosra.
2010. szept. 23. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna nem értek nagyon hozzá, de azt tudom, hogy az iskola orvosa/fogorvosa köteles ingyen ellátni. Én is jártam így Debrecenben, ott tanultam. Az egyetem orvosaihoz kellett járnom.
2010. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem iskola miatt ugyan, de szintén messze lakom az állandó lakhelyemtől, tartózkodásim van nekem is. Csak az állandó lakhelyeden látnak el ingyen. Én is így jártam. Nekem az volt a szerencsém, közel vagyok Budapesthez, és ott a Szentkirályi úton az ország bármely rézéről érkezőket ingyenesen látják el.
2010. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz az orvoshoz kell menned ahova tartozol lakhely szerint.Iskolafogászatot nem tudom,hogy működik de szerintem neki el kéne látnia ingyen.
2010. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Megpróbálok utánajárni a sulis fogorvosnak. Azért ha van még valakinek tapasztalata, nyugodtan írja le, köszönöm!
2010. szept. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!