Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! .Kiesett a törött fogam,...

SOS! .Kiesett a törött fogam, és ott maradt még valami. Az a valami lehet az új fog?

Figyelt kérdés

Ugye nem maradhatott ott a törött fogam harmadik fele? Mert 2 kiesett kivettem kimozdítottam a nyelvemmel. És ott maradt egy lyuk és ott maradt egy pici fog. Az mi? Az új fog vagy az öreg? Hívtam fogorvosnak nem rendelnek ma, még be se vesznek ha súlyos a helyzet.


Szerintetek az öreg fog ott maradhatott vagy az új fog nyomta ki a törött fogat? Kérlek segítsetek!!!


2021. dec. 31. 12:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És az fog fájni ha kihúzza azt a darabot?
2021. dec. 31. 12:19
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a dolgot megcáfolnám. Ugyanis lehet új fogad! Anyukámnak 39 évesen nőtt ki elől. Így érdekes, mert azt mondja mindenki,hogy nem lehetséges de még is sikerült. Szóval ne csuggedj lehet ,hogy új fog:)
2021. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hogy hülyeskedsz vagy mi?
2021. dec. 31. 12:23
 14/15 A kérdező kommentje:
Most viccelsz? *
2021. dec. 31. 12:23
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem , de hát nem kötelező elhinni. Csak mondtam,hogy ez s tévhit,hogy nagy vagy már ch nem nőhet már új fogad ez kamu. Vagy csak ritka mint a fehér holló.
2021. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!