Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ez mitől lehet?

Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
4-5 napja eléggé fáj a szám belül, egészen hátul, pont félúton a bal felső leghátsó és a bal alsó leghátsó fogak között, azon a lágyabb részen (nem tudom mi a pontos anatómiai neve). Néztem tükörben, és valóban kicsit pirosabb az a rész a másik oldalhoz képest, de amúgy az arcom nincs feldagadva, tehát a komolyabb gyulladás (gondolom én) kizárva. Gondoltam arra is, hogy hátha a bal felső bölcsességfogam növögethet (a bal alsót úgy három éve húzták ki), de akkor feltételezem az ínyem fájna fentebb, nem ez a lágyabb rész. Amúgy ha nem mozgatom a szám, akkor egyáltalán nem is érzem, de amint elmozdulnak kissé az állkapcsok, és dörzsölődik az a rész (pl. beszédkor, evéskor), akkor eléggé tud fájni. Ha nem javul pár napon belül, akkor orvoshoz menés lesz a vége, de gondoltam addig rákérdezek itt, hátha valakinek volt már ilyen...
2010. szept. 5. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én aftára tippelek nézegesd és ha vmi fehér is képződik akk elég fertőtlenítgetni.
2010. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!