Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye nemfog benntörni a fogam...

Ugye nemfog benntörni a fogam ha kihúzzák?

Figyelt kérdés

Van egy tömött fogam, több éve megjelent rajra egy lyuk, ami egyre csak nőtt, végül letörött a fogamból egy nagyobb rész. :S

Most pedig néha érzem azt a fogamat, hamarosan el kell mennem fogorvoshoz, ahol biztos hogy ki fogják húzni. (már mondta a fogorvos)

Annyira félek, hogy belefog törni a fogam:(


2010. aug. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg beletörik, azt is kitudja húzni az orvos. Nem fog fájni,mert az injekció hatása még benned lesz.
2010. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam pár hónappal ezelőtt mint Te, de nem volt semmi gond a húzásnál. Ne aggódj! Felesleges :)
2010. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bele is törik ne aggódj, ha van szájsebész képzettsége akkor is sikerülni fog, ha nincs akkor a közelben tuti, hogy van, de ha van egy kis darab a fogadból kint akkor nem kell szájsebész.
2010. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha épp fáj akkor inkább hagyd, és kérj olyan gyógyszert amitől lemegy a genny zacskó, mert úgy járhatsz mint én. :S

A fogam nagyon rossz volt, ez egy felső 6-os. És a 7. is nőni kezdett, ezáltal a rossz fog fájni kezdett. A teteje simán letört, és 3 gyökerű volt a fog. a gyökereket szét kelett választani, és egyenként kihúzni őket. Szenvedés volt, mert a foggyökereim 2cm körüliek :S

2010. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!