Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valami olcsóbb alternatíva...

Van valami olcsóbb alternatíva egyszeű fogszabályzó helyett?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Nincs.

De a fogszabályzó is sokszor humbug. Nekem két évembe került,

több százezer forintomba, aztán, mikor vége lett, féléven belül

kezdtek visszaállni a fogaim az eredeti állapotba.

2021. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Fogszabályzás az egy művelet miután 2 út van. vagy belülre egy rögzítőt ragasztanak, vagy visszaáll közel az eredeti állapot...
2021. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
1. Ha rendesen hordtad az invisalignt akkor ez nem történhetett meg.
2021. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
#3 Ohó dehogy nem...
2021. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Az éjszakai fogszabályzó olcsóbb. Azt csak fogszabályzó fogorvos tudja megállapítani, hogy esetedben elegendő-e csak az éjszakai.

Van mégegy alternatíva, amit nekem felajánlott a fogorvosom, de nekem nem tűnt szimpatikus módszernek. Ha nem kell túl sok fogat korrigálni, akkor meg tudja oldani, hogy némelyikből kicsit lecsiszol, másikakhoz kicsit hozzá toldozgat. Gondolom ilyen fehér fogpótló anyagból. Ez néhány 10ezer Ft-ból kijön, és egy 1-2 órás alkalom.

2021. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a szemfogaim kintebb , a két első melletti pedig beljebb van , tehát nem rés hiba hanem előre-hátra eltérés sajnos
2021. aug. 16. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, nekem az egyik elülső fogam ferdén nőtt, ki is áll egy kicsit, arra mondta ezt a lehetőséget a fogorvosom. De inkább a fogszabályzót választanám, ha lesz fölösleges fél millióm legalább.
2021. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenkinek probléma van a harapásával is, erre csak a fogszabi jó (durva estben meg műtét is kell mellé). Ezt laikus sokszor nem is látja. A fogszabi tényleg nem olcsó, nekem pl. 600 ezer körül jön ki, de sok későbbi kiadást is meg lehet vele spórolni, hiszen tovább lesznek egészségesek a fogaid.
2021. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most komoylan visszaáll fogszabályozás után? :D
2021. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!