Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lassan leveszik a fogszabályzó...

Lassan leveszik a fogszabályzómat. Ti, akik hordtátok sok-sok éven keresztül, hogyan ünnepeltétek meg? :D

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 23:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, rossz kategória. Végül Emberek/Egyéb-hez akartam. :(
2021. aug. 11. 23:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sehogy nem ünnepeltem, örültem hogy levették de nem tartottam olyan nagy, ünneplendő eseménynek. Mondjuk én soha nem voltam annyira az az ünneplős, a saját névnapomat sem ünneplem mert nem látom értelmét. De persze megértem ha valaki évek után úgy érzi meg kell ünnepelnie, semmi bajom nincs ezzel a hozzáállással sem. Nekem 2,5-3 évig volt fent.
2021. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Bementem a McDonald’s-ba és rendeltem BigMacet. Élveztem, hogy nem megy be többé a fogszábályozó közé a saláta :D
2021. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai sem kell? Nekem még ugyanannyi ideig kellett.
2021. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Ooooh Mária, bár már ott járnék ahol te :D Lassan 4 hónapja barátkoztunk össze a fogszabimmal, de irtó nagy kajarohammal fogok ünnepelni ha lekerül végre. Kezdve azzal, hogy benyomok egy vödör popcornt :D
2021. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Ne is mond... Olyan jó lesz utána szabadon enni bárhol. :D Most is tudok, csak utána 10 perc tisztálkodás látatlanban meg közben nem tudok szabadon beszélgetni. :( De már csak 3 hét. 😍 Akkor is mosolyogni fogok, ha sírok. 😆
2021. aug. 22. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!