Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás bölcsességfoggal?

Fogszabályzás bölcsességfoggal?

Figyelt kérdés
Kinőtt mind a 4 bölcsességfogam és lassan megkapom a láthatatlan, sínes fogszabit. A fogorvos nem mondta, hogy ki kéne húzni bármelyiket is. A digitális tervezés is megvolt már. Ti hallottatok már ilyen esetről?

2021. aug. 16. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden bolcsessegfogat kinott rendben, es van eleg hely a szadban, akkor nem feltetlenul kell kihuzni oket.

Az mar mas kerdes, hogy ez egy baromi baromi ritka szerencses helyzet, szoval a biztonsag kedveert en rakerdeznek a fogorvosomnal erre, hogy lesz-e a kesobbiekben problema az emlitett fogakkal.

2021. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ. Az a helyzet, hogy 1x már kérdeztem a fogszabis fogorvost és azt mondta, hogy jó helyen vannak a bölcsességfogak. Megbízom a szavában, csak teljesen arra számítottam, hogy ki kell majd húzni mindet. Kiváncsi lennék, hogy más is volt-e már ilyen helyzetben.
2021. aug. 16. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azért kellett kihúzni mindet, mert pont akkor jöttek, mikor folyamatban volt a fogszabályozás, és eltolta volna a már rendezett fogsort.

Így ,hogy már kinn vannak, és a doki rábólint, én nem aggódnék.

2021. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!