Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pici, fájdalmatlan csomó a...

Pici, fájdalmatlan csomó a számban?

Figyelt kérdés

Reggel vettem észre, hogy oldalt a szamban a nyelvemmel tapintható egy pici csomó. Tegnap este chipset ettem, ami esetleg megsérthette + van ott egy rossz fogam, ami le van törve. De az az erdekes, hogy egyaltalan nem faj. Nem is latszik semmi. Kb egy pici tűfejnyni méretű lehet. Viszont ha korabban is ott lett volna már, szerintem éreztem volna. Ugye lehet más is és nem csak daganat?

Jarok rendszeresen fogorvoshoz, mert sajnos könnyen romlanak a fogaim. Ő se vett eszre eddig semmit, de tenyleg eszrevehetetlen ez a csomó. Ha megyek legközelebb megemlítem a dokinak, de nem tudom, hogy tudná megnézni, mert csak a nyelvemmel erzem, kezzel nem tudom kitapintani.


2021. máj. 19. 00:11
 1/2 A kérdező kommentje:
22 eves lany vagyok
2021. máj. 19. 00:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy miniatűr mucocele lehet. Egy apró nyálmirigy eltömődött és feltelt nyállal.
2021. máj. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!