Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogkrémet használod,mel...

Melyik fogkrémet használod,melyik vált be a legjobban,melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elmex Sensitive fogkrémmel mosok fogat. (a zöld)

Azért is választottam ezt, mert nincs túl nagy habja és erős íze (az ilyenektől öklendezek) de van benne fluorid.


Előtte 5 évig fluorid mentes fogkrémmel mostam fogat, mert elhittem hogy a fluorid megmérgez meg lefogja az agycsakrámat meg tudomisén. 🙈Meg is lett az eredménye. A 3-dik évtől hirtelen romlásnak indultak a fogaim. Na nesze neked ezo-spiri mozgalom meg összeesküvés elméletek. Kellett még két év szívás hogy felfogjam, nekem nem elég erős a fogzománcom a megvilágosodáshoz. 😅 Aztán egy éve Elmexre váltottam és majd meglátjuk hosszú távon milyen lesz. Egyenlőre azt érzem hogy a fogaim érzékenysége csökkent.

2020. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig cserélgetem, kipróbálok új fajtákat. Igazából olyan nagy különbség nincsen köztük, csak ízben és abban, hogy mennyire fogja össze a mosdókagylót. (Signal, Colgate termékek közt sok ilyet találtam és elég idegesítő) Amúgy hatásában nem éreztem, hogy nagy különbség lenne, elektromos fogkefével mindegyik elég jó tisztaságérzetet nyújt.

Fehéríteni egyik sem fehérít sajnos.

2020. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!