Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogkrémet használod,mel...

Melyik fogkrémet használod,melyik vált be a legjobban,melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 22:51
A kérdező szavazást indított:
Colgate
Elmex
Signal
Amodent
Aquafresh
Sensodyne
Paradontax
Blend-a-med
Oral-B
Himalya
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak is Elmex használok már évek óta, abból is a zöldet vagy a narancsot. Azelőtt Sensodyne, de utána váltottam Elmexre. Amikor kevésbé vettem komolyan a fogmosást és a szájápolást, akkor Signalt használtam.
2020. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit leveszek a polcról. Colgate szerintem a leggyakroribb.
2020. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elmex, Sensodyne. Mindkettobol a dragabbik fajtajat. Sajnos nekem a fogaim alapbol rosszak, es az olcsobb fogkremektol mindig omlott a ver a szambol fogmosaskor. Akinek nincs ilyen problemaja, en azt mondom jo az olcsobb is. Tekintve hogy kb mindenki a kornyezetemben olyanokat hasznal, meg sincs semmi bajuk a fogaiknak/inyuknek. Paradontax nekem kivaltkepp NEM valt be, ha valamit nem ajanlok, akkor az az. Ertem en hogy gyogynovenyes, de olyan pusztulat lehelletet csinalt hogy a felenel kidobtam, senki nem tudta elviselni a kornyezetemben. Ja, es persze hatasos sem volt, verzett az inyem ugyanugy.
2020. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én már mindent kipróbáltam, a legdrágábbakat is, végül az egyetlen ami bejött, az olcsó Colgate. Az összes többitől leválik az egész szájnyálkahártyám fogmosás után kb fél-egy órával, ami nagyon gusztustalan. Gondolom érzékeny vagyok valami gyakori összetevőre ami a Colgate-ben nincs.

Illetve ezen kívül még az Aquafresh amitől nem válik le, de attól meg úgy érzem hogy kellemetlen lesz a lehelletem valamiért. Amikor azzal mostam fogat akkor olyan szagot éreztem amit még azelőtt soha.

2020. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
4# Igen, pls. XD Ezt a “szajnyalkahartya leválást” orvos állapította meg? :D
2020. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak sensodynet használok. minden mástól érzékeny a fogam. sajnálom, mert tök drága, a családom többi tagja lekap valamit a polcról ami éppen akciós, és gyönyörű a mosolyuk.
2020. nov. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
L’Angelica, Eco Denta, Cosnature.
2020. nov. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Parodontax és nem Paradontax. Rémes az íze, de hatásában nagyon jó.
2020. nov. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Signal long lastingból a kókuszos, szegfűszeges és növényes. Utálom a mentolt, amíg ezek nem voltak, különböző gyógynövényeseket használtam.
2020. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


8# Igaz,köszi a javítást!

2020. nov. 3. 13:55
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!