Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a bölcsességfog...

Mennyire fáj a bölcsességfog eltávolítása?

Figyelt kérdés
Nyilván adnak érzéstelenítőt ilyenkor is, de érzésre van valami különbség a sima fog és a bölcsességfog húzása között? Nehezen hozzáférhető? Esetleg felvágják az ínyedet? Légyszi csak olyan írjon, aki már átesett rajta. Köszönöm!

2020. júl. 29. 04:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia. Na voltál már? Csak egy jó tanács..

Akármennyire félsz ne halogasd. Ha most elmész, garantált hogy fájdalom nélkül történik a kezelés. De, ha vársz és már fáj állandóan, begyullad, sajnos akármennyi érzéstelenítőt adnak nem lehet 100% erzesteleníteni. Nem azt mondom hogy akkor kegyetlen fájdalmas, de kellemetlenebb mint egy olyan fognal ami még nem fáj marhára.

Nekem is ezt tanácsolta a dokim mert most gyokerkezelesen voltam, és hát kicsit gyulladt volt, voltak kellemetlen érzések, de nem durva fájdalom. De ha nem lett volna gyulladasban meg ennyi sem lett volna. Addig kezeltessuk a fogunkat míg csak kezdődő a probléma mert később sokkal rosszabb, nehezebb és tovább tarthat.

2021. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam még, nert problémám még nincs vele, csak sokan mondják, hogy kihúzatják én meg beparáztam hogy milyen lehet. Szóval csak kíváncsiságból kérdeztem.
2021. jan. 8. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!