Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi értelme van a körülmetélésnek?

Mi értelme van a körülmetélésnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Főleg zsidó mánia...
2010. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 escrogar ***** válasza:
41%
sajnos amcsiknál is eléggé megy, asszem újszülöttek 80%-át körülmetélik...
2010. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%
Ez a szörnyűséget főleg csak aberrált, beteg vallások írják elő. Általában belterjes, degenerált lények csinálnak ilyet a gyerekeikkel. A fenti vallás hívei csecsemőik csonkításakor a műtét során kibuggyanó vért zsidó szokás által megkövetelt orális módon – héberül: metzizah bi peh –, szájjal fogják fel, majd távolítják el. Így írják elő a csodálatraméltó, mindennél felsőbbrendű héber törvények. Aki nem hiszi, járjon utána.
2010. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha nincs szerencséje a "páciensnek", akkor még egy jó herpeszt is elkaphat.



Nekem simán csak foltos, kérges, heges, lyukacsos péniszem lett, hála ennek a módszernek. A legalja barbarizmus :(

2010. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Rainmaker ***** válasza:
Hát, az enyém működik, nem fáj és esztétikai problémák sincsenek vele... Szerencsére nekem nem vallási, hanem egészségügyi okokból volt rá szükség, így szakértő elbánásban részesült.
2010. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem is egészségügyi okokból kellett, a Heim Pálban végezte egy ma is praktizáló sebész-főorvos. Ehhez képest ronda és fáj. Több évtized után. Hát, ennyi.

Akinek ezek után még van kedve, menjen és vágasson ott, amit akar

2010. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Én is csak hátrányait láttam eddig ennek a dolognak... pedig sok évem volt rá,h ogy megszokjam.... ehhez képest most nyújtok oda valami előbőr-pótlót... :(
2011. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Mi értelme van a körülmetélésnek?"


Vallásos (ezoterikus) értelme szerint tulajdonként történő megjelölést jelent a rituális keretek között végrehajtott körülmetélés.


Egy nagyon erős kötést létesít a "Gazda" ("Baál") és a tulajdonba vett "pasu"-k között.


Óriási okkult jelentőséggel bír az illető élete szempontjából, egyfajta vérrítusnak, vérmágiának tekinthető.

2012. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!