Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudom, hogy nem ide való és...

Tudom, hogy nem ide való és nincs is sok értelme, de mitől áll fel a mellbimbód?

Figyelt kérdés

Nekem felszokott ha izgatom,de miért van az,hogy másnak éjjel nappal áll ?

Úristen miket kérdezek :/ de kíváncsi vagyok és lécci ne azt írjátok,hogy hülye buz! gyerek hány éves vagy,hogy ilyeneket kérdezel,mert komolyan éredekel engem ez a dolog :)

Am 16F és kíváncsi nem hülyegyerek :D


2010. aug. 12. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, de nekem nem szokott felállni a mellbimbóm csak néha. 15/F
2010. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd! A mellbimbó legalább annyira érzékeny mindenre, mint a makk vagy a csajnál a csikló: Ha izgatod a bütykét, reagál rá... megkeménykedik, kidüddörödik. Szexuális ingerhatásra az is ugyanúgy reagál, mint a hasam vagy a farkam. Tehát, a hasamon ha pl. nyelvvel, ecsettel, pávatollal ingerelnek, pláne a köldököm fölött, beleborzongok, annyira izgató. A bránó ingerlését glom nem kell bemutatni. De elég csak kipróbálni,...:

Húzz végig egy vékony ámde hegyes tűt iggen fííínomaan a testeden... igazán izgató (kísérletezni kell, elsőre nem tartom vsznek, hogy mindenkinek sikerül.)


1x kipróbáltuk a szembekötősdit úgy, hogy a csaj miután kikötözött, színes kelléktárából többminden mellett egy tűvel "kényeztetett". Nagyon jó érzéke volt a dolgokhoz, nem fájt semmi,... SŐT! BP

Ahogy éreztem, végighúzta a tűt a testemen... időnként a hegyes végét picit hozzáértette a mellbimbóimhoz, azonnal kemények lettek. Nagyon izgató tud ez lenni, ha jól csinálják, úgy, hogy nem bökik bele, csak fííínomaan hozzáértetik, úgy szurkálják.

Akkor ... végighúzta a testemen, a hasamon, többször is, játszott vele a köldökömben is (nagyon finom volt, ne nézzetek hülyének!), oldalt lehúzta a lábaim külső oldalán,... egyszer csak megjelent a herezacskóm alatt a gáton is, úgy húzta fölfelé,... aztán többször végig a fütykösömön, majd miután "lehámozta a banánom", egy picit a fékem mellett a makkomhoz hozzáértette... (itt már egy ici-picit erősebben is...) ... ééés...

(Hogy mi volt a hatása, azt mindenkinek a fantáziájára bízom. Azonban azt elmondom, hogy azelőtt ilyet soha nem éreztem, nagyon kellemes, ... izgató, ... ... ... , ... nem lehet leírni, milyen volt, de elképesztően jó volt, (nem bökte bele, csak erősebben értette hozzá) és én is úgy álltam hozzá, hogy először rettegtem tőle, de a csaj tudta mit és hogyan csináljon, így egy különleges élményben volt részem vele.

És nem fájt!)

Az előbbi példát csak akkor próbáljátok ki, ha már kellően megbíztok egymásban, és már kikísérleteztétek annak technikáját, hogyan is kell csinálni, izgatni tűvel, ecsettel!?


Mielőtt elkezdődne az esetleges "szatír"-ozás a tű miatt, X) előbb talán érdemes lenne kipróbálni, elvégre ez is csak egy technika... o.O

2010. aug. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!