Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi értelme van a körülmetélésnek?

Mi értelme van a körülmetélésnek?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek mi értelme van a dolognak?

én biztos nem metéltetném körül magam megbolondulnék az egyszer fix! ti mit gondoltok erről?


2009. aug. 17. 01:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
én lány vagyok, de nekem nem meg nemjönnek be a metélt farkak egyáltalán, sokkal szebb és jobb orálozni is egy nem metéltet.
2009. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
A fityma elvesztése nem okoz elmebetegséget. A fitymával való állandó foglalkozás viszont igen. Ha neked kell a fitymád, húzd a fejedre és pont úgy fogsz kinézni is mint amilyen a kérdésed alapján vagy. Fasz.
2009. aug. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Egészségügyi okokból is szüksége lehet valakinek rá, pl. fitymaszűkület miatt.

Egyébként fejlettebb országokban is, pl. USA-ban automatice körülmetélik az újszülötteket. Pl. mert így könnyebb tisztántartani.

2009. aug. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Magam részéről undorítónak tartom, de ha jól tudom egészségesebb.

Állítólag még növeli is a férfi szexuális élményét és csökkenti a fertőzések (AIDS) kialakulását és a péniszsérülések kockázatát.

2009. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak üzenem bekaphatja...Én azt hittem, hogy ez az oldal azért van, hogy nyugodtan lehessen kérdezni. Nemtudom miért kell mindjárt lefaszozni az embert, nagy gyökér lehetsz már megbocsáss...
2009. aug. 17. 01:45
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok gyökér, és kapja be az, aki a fitymádat nézegeti. Egyébként pedig minden nap valaki felteszi ugyanezt a kérdést csak más megfogalmazásban. Miért nem nézitek meg, hogy nem volt-e már ilyen kérdés és akkor nem kellene százszor ugyanazt elmondani és te is sokkal többet megtudhattál volna a témáról mert már százszor kiveséztük, például tegnap, a mainál sokkal-sokkal részletesebben és tárgyszerűbben.
2009. aug. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
96%
Én úgy tudom hogy ez a zsidóknál volt szokás hogy az újszülöttet körülmetélik, de azt nem tudom miért.
2009. aug. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
És még a gyökérséghez: ha neked olyan betegséged lenne, aminek kizárólag a körülmetélés volna az egyetlen lehetséges gyógymódja, bizony ész nélkül rohannál az orvoshoz, hogy átessél a műtéten, mert nem hagynád, hogy komolyabb bajod essen. És akkor aztán meg is bolondulhatnál. Az fix! És amúgy meg vedd a fáradságot és írd be a keresődbe: körülmetélés és meglátod, hogy mekkora a szakirodalom a témában.
2009. aug. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
A zsidók, az arabok és még számtalan nép, amelyek a sivatagban éltek, azért végezték el az újszülötteken ezt a beavatkozást, mert hiányos volt a tisztálkodásuk a szűkös víznyerési lehetőségek miatt és sok férfinak a fityma alá került finom homok gyulladást okozott. Ma már nem a homok az oka, hanem pl. a vallási előírások, de pl. Az USA-ban az újszülöttek több mint 60%-át körülmetélik a szülők kérésére vallási vonatkozások nélkül is. Az oka pedig az, hogy orvosi kutatások szerint azokban a populációkban, ahol a férfi népesség szinte 100%-a átesett a körülmetélésen, a női népességben elenyészően kicsi a méhnyakrákos megbetegedések aránya. Dicső magyar férfiak tisztálkodási szokásait pedig jól mutatja az a statisztikai adat, hogy a magyar női lakosság között a 3.helyezett halálozási ok a méhnyakrák. Ma már a világon több a körülmetélt férfi, mint a hagyományos péniszű. Itthon pedig még mindig ott tartunk, hogy szép-e a meztelen pénisz és hogy a zsidókat innen lehet felismerni és van-e értelme a körülmetélésnek. Lehet, hogy a Kárpát-medencében megállt az idő 70 évvel ezelőtt?
2009. aug. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

01:34 - USA

vagy mert jó üzlet

semmi más nem indokolja ugyanis

2009. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!