Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy nagy "gondom" hogy...

Van egy nagy "gondom" hogy nőhetek-e még?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok és csak kb. 178cm vagyok és szeretnék még magasabb is lenni mondjuk vagy 10 centivel.

Megálltam hirtelen a növésben vagy 2-3éve lehet azért mert nem aludtam rendesen.


2010. jún. 28. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alvás nem függ össze a méreteddel, a szüleid nagysága viszont annál inkább. Nem vagy alacsony, dehogyis... Majdnem 180 centi vagy, ez szép magasság, plána a nők nagy rész 165 cm körül van.

Akkor mit mondjon csóri ismerősöm, aki éphogy 170 centi ? :)

2010. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális magasság. Ne akarj hormonális vagy orthopédiai úton tovább nőni!
2010. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kosárcsapatba nem választanak be, de még számos sport van ezen kívül, és amatőrként is kosarazhatsz.
2010. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én pasim 2 centivel magasabb nálad és szerintem tökéletes magas így is ágaskodnom kell, hogy áttudjam ölelni, pedig én 170cm vagyok..:D és szerintem egy alacsony pasi (úgy 162cm) is lehet jó pasi attól, hogy kicsi... és amit az előttem szóló mondott max kosárlabdás nem lehetsz... de mondjuk kitudja... ha tehetséges vagy még talán akkor is lehetsz... ne akarj változtatni azon, amit a természet adott:)
2010. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
170 cm magas vagyok és kosárlabdázom tehát a magassággal szerintem nincs gond, én örülnék annak a 178 centinek:)
2010. júl. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!