Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nőhetek még nagyobbra?

Nőhetek még nagyobbra?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Mindig is kicsinek éreztem magam, és cukkoltak is ezzel sokat általánosban, mert nekem ilyen óriási osztálytársaim voltak. Most voltam 9.es, és azt vettem észre, hogy nemis vagyok olyan alacsony. Nem a nyáron nőttem meg, vagyis akkor is nőttem, persze, de maga az osztály alacsonyabb volt, és egy új barátomtól, aki kicsit volt csak magasabb nálam, megkérdeztem, hogy ő osztályában ő alacsony volt, és mondta, hogy nem, épp hogy magas. Nah a lényeg, hogy már az osztályhoz képest nem vagyok annyira alacsony, de mégis kicsinek érzem magam :S 175cm vagyok és 55kg. Nagypapámra hasonlítok anyai ágon. Külsőre anyumra, de azon belül nagypapámra. Anyum is magas, 172cm, apum 178. Nagypapám viszont 185cm és azt mondják, hogy énis olyan magas leszek. Elképzelhető, hogy még növök annyit? :S Szerintetek alacsonynak számítok?
2010. aug. 26. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

18 éves korodig még nőhetsz. Amúgy sztem nem vagy alacsony, én 151 cm vagyok.


L/14

2010. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 18 éves lány vagyok, és annyi mint Te... És vannak 160 magastól kezdve az osztályban a majdnem két méterig... Majd kiderül. :)
2010. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nah ezaz... Állítólag a nők 168cm töl felfelé magasnak számítanak vagy mennyitől. Akkor miért minden lány olyan magas??? Szinte alig vannak alacsonyak
2010. aug. 26. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyere falura lakni ott több alacsony van,de a pasik tényleg egyre fejlettlenebbek és alacsonyabbak,bár a te magasságod tökéletes,nekem egy csomó törpi unokaöcsém csak 17 évesen érte el ezt(174-177) és 14 évesen még 160 körül voltak sokszor csupasz tökkel.tudod minnél alacsonyabb valaki fiúknál annál lassabban fejlődik.
2010. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mindig is alacsony voltam osztályomhoz képest, de nem mondhatnám hogy túlságosan későn érő voltam. Vagyis persze, nem voltam korán érő, de tököm már 6os koromban eléggé kezdett szőrösödni, hónaljam meg 8.ban. Lábam meg kb 7.ben. De tökmind1, mert lábamon kívül már mindent borotválok:D:D
2010. aug. 27. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:

21 éves korodig még nőhetsz! most már nem olyan intenzíven mint 7-8-9-ben de még nőhetsz :)

a 175 cm pedig tök jó magasság! Nem vagy alacsony

2010. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én 7-8 ban nemigen nőttem. Főleg most kezdtem el, vagyis 8 ból 9be menve nyári szüneten, meg 9.ben, és még mindig növök. Vagyis egyre magasabb vagyok :)
2010. aug. 28. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!