Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16/f. Kicsinek érzem a pénisze...

16/f. Kicsinek érzem a péniszem, hogyan lehetne nagyobb?

Figyelt kérdés

Most nem akarok adatokat írni, de kisebb az atlagnál a péniszem hosszra, és vastagságra is. Nem tudom mennyit fog még nőni, vagy egyaltalan nő e még ? Ha még én is növésben vagyok akkor a peniszem is nőni fog ? Mert 178 cm vagyok most, de 99szazalek hogy 7-8centit még növök a szüleim magassagabol kiindulva.

Nagyon zavar a peniszmeretem es szeretbek nagyobbat mert igy elegge letori az onbizalmam es nagyon zavar.

Aki hasznosat tud írni azt megköszönném. Aki meg csak trollkodik az nyugodtan trollkodjon ha mas orome nincs az eletebe



2017. dec. 26. 16:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

Örülj neki!

A kisebb pénisz jobban izgatja a női G-pontot, így a partnered jobban fogja élvezni a szexet ;)

Valamint orálnál sem ütközöl "falak"ba ;)

2018. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!