Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert van ez frenulo plastika...

Zsolt0005 kérdése:

Miert van ez frenulo plastika után?

Figyelt kérdés
A mutet után 1 nappal par piros foltra lettem figyelmes a makkon. Gondolta a fertotlenito miatt amit ra raknak a műtét előtt. Othon teaba kelett martogatnom (repikovy čaj) ezt ajanlotta az orvos. De megtobb piros foltra lettem figyelmes igy harmadnapra. Most nemtudom a tea vegett vagy amugy is ilyen lett e volna. Abba hagytam a teat es framykoinal kentem be mert ezt irta ki a korzeti orvosom. De most mart feher pontok is vannak rajta. Ugy olvastam a ez allergias tünet. Lehetek allergias magara a fertőtlenítőre? Vagy az ha masnapra nem volt ilyen csunya akkor mart a tea vagy a krem okozta a roszabbodast? Koszi elore a valaszokat
2017. jún. 27. 23:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!