Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha nagyon túrós a makkom? Mivel szedhetném le? Várom az öteleteket.

Figyelt kérdés
Naponta 2x fürdök, pisiléskor nem húzom hátra a fitymát. Direkt a túró eltüntetésére vettem egy külön fogkefét, és azzal szoktam dörzsölni, ígyis van, amikor le se jön. Próbáltam már fürdőszivaccsal, de az sem vált be. Idáig a fogkefe a nyerő. És lehetőleg valami gyors megoldás kellene!
2010. máj. 17. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
csinálj belőle túróstésztát!
2010. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kösz...
2010. máj. 17. 23:29
 3/15 anonim ***** válasza:

Hali!



Először is, mondanál egy életkort?

Mennyire vagy szmegmás? Ez konkrétan csak a makkodat fedi le, vagy a fitymádat is?


Mi a helyzet? Rá van tapadva és úgy nem jön, vagy folyton annyira beszmegmásodik, hogy a tisztítás neccessé válik? Mennyi túró rakódik le rád odalenn és mennyiben tapasztja egymáshoz a fitymádat és a makkodat?



További kérdéseim:

_ Nem érzékeny a makkod?

_ Nincsenek bevérzésszerűségek a szmegma alatt a makkodon?

_ Nem düdörödnek ki jobban a faggyúmirigyek a makkod peremén?

_ Teljesen hátrahúzod a fitymát?

_ Csöveléskor miért nem húzod hátra a fityeszt?


_ A fitymád hosszabb, mint a makkod vége? Túlmegy rajta?

_ Nincsen problémád a fitymád hátrahúzhatóságával akár petyhüdt, akár merev állapotban? Nincs fitymaszűkületed, esetleg fékproblémád?


_ Szüleid sosem tanították meg neked, hogyan tartsd tisztán a nemi szerveidet? Mert hiába a napi két fürdés (nemtom miért, glom, talán sportolsz vmit, azért...), ha a lényegről teljesen megfeledkezel.



Várom a válaszaidat!

Üdv: EE

2010. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Néha fürdeni is kell.Remélem nincs barátnőd.
2010. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
15 vagyok, csak a makkon van, rá van tapadva, egy nap annyi, hogy az egészet befedi vékonyan, a makk nem érzékeny, nem dudorodnak ki a mirigyek, teljesen hátrahúzok, és amikor pisilek, azért nem húzom hátra, mert akkor mindenfelé megy. sajnos apám nem él velünk, és egy nővel ilyen téren nem sokra megyek.
2010. máj. 17. 23:40
 6/15 A kérdező kommentje:
ember, írtam, hogy naponta 2x fürdök! és addig dörzsölöm amíg le nem jön... csak már unom, hogy erre 10-20 percet baszok el.
2010. máj. 17. 23:42
 7/15 A kérdező kommentje:
arról meg gőzöm sincs, hogy mi a szmegma
2010. máj. 17. 23:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


_ Azt mondod, egy nap alatt annyi termelődik, ahogy vékony rétegben lerakódik a makkodra, és fogkefét vettél, hogy eltávolítsd?

_ És az meg hogy létezik, hogy hátrahúzod, és akkor fröcsög mindenfelé? Éppen ellenkezőleg szokott lenni, vagyis, ha hátrahúzod, jobban tudsz célozni vele! >:-S >:-S <:-S


A további kérdések közül is jó lenne ha válaszolnál, a kimaradt feltettekre, igaz, nem ennyire összefüggően, hanem mjuk új sorba tördelve a válaszokat, mert így nehezebb kibogarászni elválasztani egymástól a dolgokat. Ok?

_ Nincsenek bevérzésszerűségek a szmegma alatt a makkodon?

_ A fitymád hosszabb, mint a makkod vége? Túlmegy rajta?

_ Nincsen problémád a fitymád hátrahúzhatóságával akár petyhüdt, akár merev állapotban? Nincs fitymaszűkületed, esetleg fékproblémád?


Gyerekkorban akkor sem tanítottak meg a szüleid? Anyukád sem?

_ Tulajdonképpen az, hogy ennyire túrós vagy, mikor kezdődött? Mióta kényszerülsz ennyire "kitakarítani" és gyerekkorban mi volt a helyzet?

_ Mindigis hátrahúztad a fityeszt?

_ Orvosnál voltál már vele?

_ Nem glod, ha csövelés közben hátrahúzod, ill. utána megtörlöd (lemorzsolod) a makkod és a fitymád WC-papírral vagy papírzsepivel, akkor nem kéne annyit szenvedned a nap végén?


_ Miért fürdesz napi 2x? Ezt még mindig nem árultad el...

Mikor fürdesz egy nap? Ekkor nem szoktad átmorzsolni a fogó kezed hüvelyk-és mutatóujjával ill. némi tusfürdővel a makeszt?


Üdv: EE

2010. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

SZMEGMA = fitymatúró

Ez az a jellegzetes szagú túrós állagú fitymafaggyú, amit takarítasz. Sárgás-fehéres színű, a makkod és a fitymád találkozásánál (a makkárokban) és felette a makk peremén lévő kis pici faggyúmirigyek termelik. Az a célja, hogy a makkod ne száradjon ki.

Ha felszaporodik, kiegészül a makk és a fityma elhalt hámsejtjeivel, ill. a hátrahúzás hiánya miatt alárekerdt vizeletcseppekkel, ez alakítja át túrós állagúvá, SZMEGMÁVÁ, ugyanis ez is zsiradék, úgy is viselkedik, akár a zsír: sütés után megszilárdul, később megkövesedik, megszilárdul.


Egyik spanom is így járt, ráadásul nem is tudta. Fitymaszűkülettel keresett meg, és teljesen tanácstalan volt. Megmutatta, de nem merte hátrahúzni. Hátrahúztam neki (nem vagyok meleg), és elmond6om, elképesztő mennyiség volt, amit láttam, a szagáról nem is beszélve... (hányinger kerülgetett). De nem hibáztatom miatta, mert neki ennél jóval gondjai voltak, már eleve a hátrahúzhatósággal, ami miatt nem merte TELJESEN lehúzni, félt, hogy spanyolgallérrá alakul a fitymája, ami igaz, csak nem petyhüdt állapotban. A szüleitől meg egy ideig elválasztották, és olyan közegbe került, hogy nem merte megkérdezni.

Igaz más eset ez, de mégis hasonló.


EE

2010. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, vékony rétegben, de rá van tapadva

én úgy vettem észre, hogy ha hátrahúzom, akkor erősebben jön ki, ezálltal jobban fröcsög

nincsen semmilyen bevérzésszerűség

a fitymám hosszabb, túlmegy rajta

semmi problémám a hátrahúzásával, nincs fitymaszűkületem, se fékproblémám

gyerekkoromban nem volt erre szükség, csak mostanság jött elő (kb 3-4 hónap)

mindig hátrahúzom fürdéskor

nem voltam orvosnál

azt pedig megpróbálom, h mennyivel másabb ha hátrahúzom

és végül fellibben a nagy titok: azért fürdök napi 2x mert izzadok, és meg szoktam morzsolni a makkot, és a makk peremét is, teljesen kőrben.

köszi az eddigi segítséget, de én mára megyek. jóéjt. pápá!

2010. máj. 18. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!