Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gentos cseppek - bevált...

Gentos cseppek - bevált valakinek? Mikor várhatok hatást?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 11:10
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Nekem annyira bevált, hogy sose fogyott el egyik sem, pedig lejár a szavatossága.
2010. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvastam róla, és azt írják, hogy valamelyik tünetnél 3 hónapig is ajánlott szedni, tehát lehet, hogy nálad azért nem vált be, mert nem használtad elég ideig. Én is használom sajnos, mert nekem is vannak ilyen jellegű problémáim, de én türelmes leszek, mert egy ismerősöm ajánlotta, akinek segített.
2010. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vilibacsi válasza:
Nekem 1hónap mulva hatottés azóta sokat enyhűlt a panaszom
2011. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is hat, jelentősen csökkentek a panaszaim. Természetesen a prosztatítisz kiismerhetetlensége miatt - ami az urológusoknak valóságos "kereszt", mint Édesapám, 90 éves urológus mondja - bármikor fellobbanhat, de van pozitív hatása.
2016. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!