Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A tesóm vért pisil mi lehet a...

A tesóm vért pisil mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy a tesóm mondta nekem hogy valamilyen piros "vért" pisil (nem tudom hogy tényleg vér e), és hogy mi lehet a probléma . (Általában 2-3x "veri magát" egy héten XD Ha ez számít)

Tesóm 11F



2016. okt. 10. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
felfázás, veseprobléma sokféle lehet sokféle súlyosság alapján ha csak megfázott nincs probléma amitt is lehet.. de mi az h veri magát? ezt mire értsük? am orvos de gyorsan
2016. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Más tünet?

Amúgy urológia... Lehet egy mezei felfázás vagy kő is.

2016. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
veri magát = maszturbálás, keress rá XD De köszi a válaszokat :3
2016. okt. 10. 19:51
 4/13 anonim válasza:
Urologia de nagyon gyorsan!
2016. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Keményebb felfázásnak tűnik, biztos ami biztos nézesse meg magát egy urológussal.
2016. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mielőtt elrohantok orvoshoz kérdezd meg nem evett-e céklát... attól lehet szép pirosat pisilni :) ha nem, akkor tényleg orvos..
2016. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát mielőtt ez elkezdődött volna ivott egy italt aminek a színe piros volt, aztán ment pisálni és kezdődött . Lehet hogy az volt a probléma ? (mostmár kezd elmúlni neki)
2016. okt. 11. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:
el tudom képzelni ha nagyon erős színezék volt benne amit ivott.. nem csíp, nem fáj neki semmi? itass vele sok teát, nézzétek kitisztul-e (attól sokat kell pisilnie- mondanám a sört is, de ahhoz még kicsi :) )
2016. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem fáj neki semmi, csak simán pisál oszt piros :3
2016. okt. 11. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor szerintem csak ennyi gond lesz, de ha holnapig nem tisztul ki, akkor reggel már egy kis dunsztosüvegbe pisiljen és menjen vele a körzeti orvoshoz, ő majd tovább küldi ha szükségét érzi... :) de olyan löttyöt többet ne igyon mert amiben ilyen festékanyag van az borzalmas egy valami... :P
2016. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!