Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Forduljak dokihoz, lányok, fiuk?

Forduljak dokihoz, lányok, fiuk?

Figyelt kérdés
4 hónapja sajnos olyan merevedési zavaraim vannak,hogy kevés ideig tudom csak fenntartani és ha magamnak is csinálom az se jó:(Növel már szinte nem is merek lenni és nem is igénylem sokszor mintha nem érdekelne!
2010. ápr. 14. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.Minél előbb,mert lehet prosztatagyulladásod.És azt ki kell kezelni,mert a végén még így marad.Ne halogasd,csak gyógyszert kapsz.
2010. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én utálom ezt a merevedést!!!! Pont a legrosszabkor jön... -.-
2010. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem minél hamarabb menj orvoshoz, nehogy súlyosabb legyen a dolog.
2010. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Tudod, a kifejtésben nagyon jól megfogalmaztad a problémádat:

"Növel már szinte nem is merek lenni és nem is igénylem sokszor mintha nem érdekelne!"

Voltaképpen szeretnél, de nem akarsz neki, ill. magadnak csalódást okozni. Ugye?



A merevedési zavarokról két dolgot le7 tudni.

1.) Főleg pszichés eredetű tünet, teljesítménykényszerrel összefügg7, akárcsak a szabálytalan magömléssel.

2.) Állhat ezen felül keringési zavar is a háttérben. Tudod, nekünk férfiaknak ez egy igen érzékeny műszer, akár 2-3 évvel előre is képes jelezni a keringési problémákat, szívinfarktust pl.


_ Hogy indult ez? Mik voltak a zavarok előzményei?

_ Aztán? Vhogy elkezdődött, aztán mi történt?

Emlékezz vissza! Minden infó fontos le7!

_ Most mi a helyzet? (részletesebben!!!)


_ Vérnyomásod, pulzusod milyen?

_ Volt-e a családodban, közvetlen rokonságban vérnyomás-, szív- ill. cukorbeteg?

_ Esetleg volt-e vki, aki ennek következtében húnyt el?


Elnézésedet kérem esetleges indiszkréciómért, ami az előző kérdésemet illeti, bízom benne, megérted, mi miatt tettem fel így és ezeket a kérdéseket!?



Pajtás! Ne aggódj! :-o

Segítünk! Okés? ;-)

Üdv: EE

2010. ápr. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!