Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy merevedési zavarral küzdő...

Egy merevedési zavarral küzdő férfi, miért maszturbál, ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Lehetne szex amikor csak akarja, a szexuális étvágyuk hasonló. Akkor miért csinálhatja?
2010. ápr. 13. 17:22
1 2
 1/17 Tutujka ***** válasza:
100%

A válasz ott van a kérdésben.

Mert van barátnője.

Azért csinálja mert a csajt nem tudja kielégíteni, ezért ha magának csinálja, önnön magához sokkal türelmesebb, és nincs ki előtt beégnie, ha a pénisz nem úgy működik, ahogy azt a másik fél elvárná, vagy igényelné.

2010. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a normális választ.

Tudod én türelmes vagyok vele szexuálisan is meg minden. És most hogy "lebukott" óriási fájdalmat okozott ezzel.

Soha nem bántam vele türelmetlenül, ha nem jött össze a dolog.

2010. ápr. 13. 17:44
 3/17 anonim ***** válasza:

figyi ezt már felejtsd el.. a férfiú férfiasságának punnyadása ku?va kellemetlen és derákbatöri a férfiban az önbizalmát.. ha ténlyeg problémái vannak irj nekem püt és ajánlok neki olcsó potenianövelőő alkalmi vagy folyamatos szedési szereket!!


és fontos hogy éreztesd vele hogy mien domináns és férfias!!

2010. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Éreztetem vele. Mellette állok, támogatom stb.

A potencianövelő nem nagyon hat nála, már szedett viagrát.

Pszichológiai okok állnak a háttérben.

De azért köszi

2010. ápr. 13. 19:19
 5/17 Tutujka ***** válasza:

Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ne ítéld el, mert maszturbál.

Lehet titokban így akar edzeni, nem azért mert te már nem kellesz neki.

Pánik van rajta, és gyakorol.

A pszihés eredetű problémák sajnos nem ritkák.

Én 40 vagyok de hidd el soha nem gondoltam volna, hogy egy egy rossz nap képes a merevedésem útjába állni.

Bizony előfordul.

Ez még nem azt jelenti, hogy valaki impotens vagy ilyesmi.

Szerintem jobb lenne ha orvoshoz fordulnátok, én gondolkodom rajta.

2010. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ezt megbeszéltük, amit kérdeztem, és azért csinálta, mert az interneten olvasott valamit ami állítólag segít. Azt akarta kipróbálni. Mondtam hogy ne higgyen el mindent, amit ott olvas.

Igen, orvost nagyon fontolgatjuk, de még velem is alig beszél a dologról. Akkor egy idegennek hogy fog?

Én támogatom, segítenék is neki, de erőltetni nem akarom az orvost, nehogy nyomás alatt érezze magát. Viszont tudom, hogy ez az egyetlen megoldás. És ő is tudja.

Nem tudom, hogyan segíthetnék neki hogy rászánja magát a dokira. Egyszerűen tehetetlennek érzem magam, látom hogy szenved miatta és nem tudok mit tenni.

Egyébként ő 30 éves.

2010. ápr. 14. 12:42
 7/17 Tutujka ***** válasza:

30 évesen nagyon fiatal az ilyen problémához.

Elég patt helyzetben vagy, hiszen írtad, hogy támogatod, meg minden, innentől te többet nem tehetsz.

Igaz ha erőlteted, úgy fogja érezni, hogy nyomás alatt van.

De nem értem, hogy ereje teljében lévő fiatalember és, hogy hagyhatja el ennyire magát, hisz ha van mellette egy barátnő, aki ráadásul támasza is a bajban, nem értem.

Az ilyen nőt meg kéne becsülni, és törekedni rá, hogy ha már ennyire szeret, meg odaadó, akkor teszek a kapcsolatunkért.

Sajnos nem tudom átérezni a párod lelkivilágát, de ne interneten tanuljon, és próbáljon mindenféle gyógymódot.

Csak annyit tehetsz, hogy kivárod, hogy Ő lépjen.

Mond neki, ha kell bemész vele a dokihoz és beszélsz te helyette, ha már megfagy benne a szó és nem tudja a panaszait elmondani.

2010. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen, fiatal az ilyen problémához. Azért is van ilyen baja, mert nagyon nehéz élete volt (szegénység, rossz gyerekkor, barátnők akik kihasználták, korán elvesztette az anyukáját stb.)

Csak tényleg fogalmam sincs, hogy mit mondjak, amitől felbátorodna a dokihoz? Nem bírom nézni, ahogy szenved.

2010. ápr. 14. 21:38
 9/17 Tutujka ***** válasza:

Ha tényleg olyan nehéz gyerekkora volt s édesanyja távozása is ennyire megviselte, akkor érzelmileg nagyon labilis, ha kihat olyan dolgokra, mint a merevedés.

Nem is tudom melyik lenne a neki legmegfelelőbb, a pszichológus vagy a szexuálpszichológus.

Ha Ő nem mutat hajlandóságot, akkor menj el Te és kérj tanácsot megfelelő szakembertől, hogy te otthon milyen módszerekkel próbálkozhatnál, mert itt csak a sötétben tapogatózol, csak tanácsokat kapsz, nem segítséget.

Fiatalok vagytok, nem szabadna a párodnak ennyire elhagynia magát.

Mi lesz vele élete hátralévő részében?

Mindig, mindennap nem csinálhatja ezt, főleg veled, mert akkor te is rámehetsz erre a dologra. Gondolom neked sem lenne jó, így megöregedni.

2010. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Majd kitalálok valamit, de biztos hogy nem hagyom annyiban.

2010. ápr. 16. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!