Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok van köztetek olyan...

Srácok van köztetek olyan akinek mindig szabadon van a makkja? Még alsógatyában is?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagynéném kiskoromba mindig mondta, huzzam hátra, mert igy nem fog begyulladnj, azota ugy hordom
2016. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem néha, de nem túl jó érzés
2016. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen... Én mindig felhúzom, hogy ne legyen olyan érzékeny a makkom.

15/f

2016. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kint van a makkom. Már régóta állandóan hátrahúzva hagyom a fitymámat. Én jobban szeretem így.
2016. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem ha hátramegy merevedésem lesz néha ciki
2016. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
82%
Ez csak a körülmetélteknél lehetséges. Személy szerint nem hagynám szabadon mert elképzelhetően összekaristolódhatna a makkom de nem tudom, mert ha hátrahúzom fáj és rászorul, így a makk teljesen szabadon sosincs
2016. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig szabadon van kb. a makkom fele, nincs olyan hogy a fityma teljesen eltakarná.
2016. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs szabadon. Cukorbeteg vagyok, ebből eredően keletkezett szűkület miatt meg kellett műteni. A doki nagyon jó fej volt. Elmagyarázta, aki teljes fitymával nőtt fel, annak a metélés utáni állapot kellemetlen lehet, mert érzékenyebb a makkja. A ruházat kidörzsöli, akár évek kellenek, mire hozzászokik. Felajánlotta, hosszabb műtéttel, de megtudja úgy csinálni, hogy maradjon rajta bőr. Tehát, amolyan félmetélt viccesen kifejezve. (nem lehet csak úgy egyszerűen lecsippenteni a végét) Hosszabb volt a gyógyulási idő is.

Nem szeretem hátrahúzva hagyni ruhában, kellemetlen érzés.

Szexben nekem nincs bajom avval, hogy érzékenyebb, mint annak, akinek állandóan szabadon van a makkja. Megfelelő intim kultúrával, önfegyelemmel irányítható, mikor akarok elmenni.

(Nemrég itt olvastam olyat, aki hosszas munkálatok után is nehezére esik a csúcsra jutás. Ő épp az érzéketlen, metélt makkja miatt panaszkodott... Kinek a pap, kinek a papné.. Mindenkinek lehet gondja.)

2016. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

A Teremtő nem véletlenül alkotta meg az embert úgy, ahogy. Minden ezen, az Isten mására teremtett lényen elkövetett csonkítás nem természetes, amiből sokfajta mentális és fizikai betegség kialakul. Sajnos az emberi tudatlanságból eredő divathóbort negatív tendenciát mutat. Természetesen a veleszületett apró hibákat korrigálni lehet, de ez más tészta.

Nemrég beszélten egy nőgyógyász főorvos barátommal, aki azt tanácsolta, hogy próbáljam meg rávenni a lányomat, hogy legalább a punciját ne szőrtelenítse, mert a fanszőrzet a nőknek legalább olyan fontos védelmi bástya, mint a fiúknál a fityma. Azt is mondta, hogy amióta nagy divat lett a nők körében a "csupaszcsiga" szindróma, azóta ugrásszerűen megtöbbszöröződtek a női nemi szervek fertőzéses, gyakorta nehezen gyógyítható betegségeik, amiből szövődményként gyakorta meddőség alakul ki.

2016. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 homo ludensz ***** válasza:
27%
A bibsiknek a körbemetélés olyan mint nálunk a keresztelés és állítólag azért találták ki az őseik mert így nem gyűlik össze a faggyú. Gondolom nem fürödtek a vízhiányos népek a ókorban naponta és még dög meleg is volt. Megfertőzték volna a nőket dugáskor. Benne maradt a Törvénybe és így aki gyakorolja a vallását az ma is körbemetélteti a kis bibsit.
2016. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!