Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kezdek el kamaszodni?

Mikor kezdek el kamaszodni?

Figyelt kérdés

azt szeretném kérdezni mikor kezdek el kamaszodni?

Még nincsenek pattanásaim, kb 156-7 vagyok, 50 kg sportolok, naponta 200 fekvőt(pluszba) lenyomok, az a baj h nem igazán látszik meg rajtam, meg nem is igazán vagyok szőrős, lent már elkezdett nőni (nem pelyhesedik) Meg szeretnék magasságra is nőni. Ti mikor kezdetek el nőni, nyúlni? még nincsen ondó csak átlátszó "folyadék", még nem mutálok de ahhoz képest mély a hangom. ádám csutkám sem nagy. Nyáron valszeg nőni fogok? Mikor kezdtetek el nőni magasságra?



2016. febr. 15. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez nagyon egyéni. 9 és 15 év között szokott kezdődni. De még ettől is lehet eltérés. Nyugi. Úgy sem lehet sürgetni.
2016. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Rövid leszek.Majd ha azt tapasztalod fehéredik a masztinál a kijövő nedv .Ekkor kezdenek a herék termelni ,változnak a hormonjaid .Minden a herék növekedésétől,annak férfihormon (teszoszteron)termelésétől függ .Semmi nincs elkésve nálad .
2016. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan nem írtad a korod, de a leírásodból 12-13 éves lehetsz.

A test szőrösödése a lábak és a fanszőrzettel szokott kezdődni. A hónaljszőr, a has és arc szőrösödése csak később jelentkezik. Tehát már nálad is beindult a kamaszodás folyamata. Légy türelmes! Hamarosan fogod tapasztalni a változásokat.

2016. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
12f
2016. febr. 15. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Kb. 16 évesen látszani fog a sport. Én 12-13 évesen nőttem meg és olyan 15 éves koromra befejeztem. Olyan 10 centit nyúltam akkor. Te lehet tovább nősz, én csak eddig nőttem.
2016. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12 évesen a 157 cm nagyon jó magasság.Meg ha van pici fanszőröd az is nagyon jó hisz akkor már kamaszodsz.


De a hang mutálása is változó,egyéni,mert van aki morgor,medve hangú lesz 13-14 évesen,valaki meg fokozottan,lassan mélyülő hangú,tehát nem feltűnő.


Ádámcsutka is egy olyan dolog,hogy igazából lanyoknak is van,de picike.És ez is egyénileg eltérő mert van akiknek nagyon feltűnő,másnak meg felnőttkênt sem.


De ha magas az apukád akkor 13 éves korod körül ismét nyúlni fogsz magasságra akár 160-165 cm körülire és középiskolás kor fele a magasabb fiúk 180 cm magasságot kezdik elérni(15-16 éves kor körül)(az is egyénenkênt eltér hogy ki mikor kezd fejlődni,nyúlni:1.hisz vannak későnérők akik 13-14 êvesen alíg 150-157 cm,vagy nincs szőrzetük,vagy alíg van,nekik sokszor kisebb a nemiszervük a többiekhez képest,de amint megnyúlnak ezt is behozzák,később lesz spermájuk és vannak 2. koránérők akik 13-14 êvesen akár felnőtt férfi magasságával,méreteivel rendelkeznek már,vagy végleges méreteik,magasságuk elérik)



Sperma meg a többségnél 13-14 évesen lesz.

2016. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve vele.

Nagyon jó eséllyel nyárig simán megindulsz és gyorsan nőni fogsz, havonta is akár 2 cm-t. Az, hogy nem vagy igazán szőrös az nem jelent semmit. Lehetséges nem vagy szőrös típus, de az is lehet, hogy később még szőrös típussá válsz (bár szerintem inkább előbbi).

2016. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mindenki máshogy fejlődik
2016. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már most kamaszodsz hisz szőrzezed már van.Teljesen jó ütemben fejlődsz.



Vannak olyan alacsony,fejlettlen 14 évesek akiknek egyáltalán nincs vagy csak 1-2 száll pihe van a péniszük felett.Na nekik kellemetlen lehet.

2016. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!