Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Seholsem talalom...

Mi lehet ez? Seholsem talalom es mar kezdek kicsit aggodni.

Figyelt kérdés
Sziasztok 17eves fiu vagyok es egy olyan 2honapja vettem eszre hogy a makkom alatt egy ilyen sotet szinu kemeny kiallo szerintem "szarus" cucc van.Erekcional jobban kiall, es ugy emlekszem hogy elotte csak egy ilyen kis feher golyo volt ott,vagy hirtelen lett ilyen kemeny szarus,vagy csak nem vettem eszre nem tudom,de mar egyszeruen nem tudok mire gondolni mert a neten nem igazan talaltam ilyet.Nem faj,nem viszket,semmi kellemetlen erzes.Kerlek segitsetek mert semmi otletem sincs hogx mi lehet.

2015. dec. 10. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik oldalon van, a féknél vagy a másikon?

Amúgy viccen kívül képpel beljebb lennénk, de tényleg. anélkül az urológus sem tudna róla sok dolgot mondani, hogy ne nézné meg.

2015. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az első hozzászólónak. A leírás alapján nem igazán lehet pontosítani mi a probléma. Egyszerűbb lenne, ha készítenél róla fotót. Ha gondolod küldheted privátban is.
2015. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!