Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb herém lehet másabb...

A jobb herém lehet másabb mint a bal?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne hogy a mellékherém, vagyis ha jól sejtem az lehet, oldal helyezkedik el !néha! a combom felől. Olyankor, mikor teljesen leereszkednek a heréim. Ez okozhat e problémát, vagy nem feltétlen szükséges egyformán állniuk?

A másik kérdésem, az hogy az a feltételezett mellék herém, tényleg az lehet e vagy valami más? A tapintása olyan hogy a herém végén alul van egy puhább csomo(ezt a másik herémen is megtaláltam), és ebből a csomóból megy felfelé egy "zsinór" szerűség, ami olyankor mikor merevedésem van vagy együttlét közben kicsit megkeményedik, nem fáj és nem is zavar, csak a gondolat hogy mi lehet az ha nem a mhere...nincs megnagyobbodva a herém a másikhoz mérve, és egyéb fajdalmat sem érzek sehol.

Olyanok válaszát várom akiknek van tapasztalatuk hasonlóban, vagy értenek hozzá, tudom az orvost fogjátok ajánlani, de egyenlőre várok még vele, mert szerintem nincs vele semmi gond, de attól még várom a ti véleményetek is!

18/F


2016. jan. 31. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
A mellékhere az. A herék egyébként nem azonos magasságban állnak, a baloldalinak az anatómiai okok miatti jobb vérellátás következtében mérete és súlya is nagyobb, ezért lejjebb helyezkedik el.
2016. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, s próbálom nem felidegesíteni magam nagyon rajta mert akkor még többet foglalkozom vele. egyébként az előbb nm emlitettem hogy kb 3hete keztem el figyelgetni és csak azóta tapasztalom ezeket, de régebben(2-3éve) is éreztem csomot a végén, de figyelmen kívül hagytam. feltételezem, hogy akkor is ez lehetett. Ja és néha van hogy nem is érzek semmi különbséget a 2here között, ez jelenthet valamit?
2016. jan. 31. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nah ez butaság amit mondtál első. Nekem a bal oldali van feljebb szóval rácáfoltam arra amit leírtál. ;)
2016. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az vàltozó! :) De légyszi a kerdesemre adjatok valaszt.
2016. jan. 31. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az a mellékheréd. Lehet ciszta is. De lehet csak az ereket tapintod ki amik a here tetejéhez mennek azok "összecsomosódhatnak". Vagyis csomóként is tapinthatod őket, az is ugyanolyan puha szerűség és fájdalmat nem okoz. A mellékhere inkább laposabb szerv, nem lóg ki a heréről hanem magán a herén van rajta és nem olyan hatalmas nagy, néha nehéz kitapinta. Ha végigsímitód az újjad a heréden akkor a tetején meg az alján kicsit meg törhet, azért mer a mellékhere ott helyezkedik el..


De igazából nem tudjuk mit tapogatsz ki mivel nem mi tapogatjuk ki neked. Ha félsz akkor menj el egy urologiai vizsgálatra. :)

2016. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És az mennyire lehet veszélyes? Mármint az erek osszecsomosodása? És ha ciszta lenne akkor az nem járna fájdalommal?

Amugy koszonom a valaszt!

2016. febr. 1. 06:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha felizgulsz a here és a mellékhere is megtelik vérrel és kemény lesz. Szóval normális, másnak is ilyen
2016. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a heréd alját (a végét) elkezded most ujbeggyel finoman simogatni, és egy idő mulva megkeményedik, na az a mellékheréd.
2016. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, és az látható szemmel is mikor megkeményedik? Mert nekem van olyan "csomó" szerűségem, de néha látszik/érzem néha nem, változó.
2016. febr. 2. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!