Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez aranyér lehet? 16 éves férfi.

Ez aranyér lehet? 16 éves férfi.

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. A vége fele lehet hülyének fogtok hinni de az életemben a suli miatt néha volt hogy stresszeltem nagy feszültség volt bennem vagy ilyesmi. És inkább erősebben csináltam minthogy beüssek valakinek vagy kárt tegyek valakinek. Így vezetem le. Gondolom néha mindenki jár így hogy kicsit rosszabb az élete mint kéne lennie. Ma kicsit fájó érzést éreztem a végbélnyílásomnál fürdésnél kicsit bedugtam az ujjamat és azt vettem észre hogy egy kemény csomó van nem messze a nyílástól de nem is teljesen a nyílásnál. Utána megnéztem tükörrel kevés fény miatt nem láttam teljesen, de tükörben nem igazán láttam csak egy kicsi kidudorodást színelváltozást nem nagyon (ez lehet a kevés fény miatt is. Néha nehezen megy az ürítés meg néha a nagy munka közben is megtörlöm mert kicsit érzem hogy ott olyan és olyan is csak lágyabban. Egyszer még nyáron volt hogy ürítés után kicsit véres volt a vécépapír.utána vagy előtte már nem emlékszem ha előtte akkor háromszor is történt. Nem sötét világosabb. Maszturbálásnál van ügy hogy bedugom az ujjamat vagy valamit így jobb érzést kapok egyszer amikor a csavaros tetejű kézkrémet dugtam be utána véres volt meg kicsit fojt is a vér, de utána eltűnt. A lyuk néha mintha nem akarna olyan könnyen tágulni szoros ezért volt hogy tusfürdőt használtam síkosítónak. Ez aranyér lehet vagy mi? Ne kíméljetek ha tudjátok mi! Tudni akarom!

2015. dec. 23. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van külső és belső aranyér,a külső aranyeret láthatod tükör segítségével,a végbél nyílásnál pici dudort láthatsz.


De ne nyomkod,meg piszkáld!

2015. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazából csak megnézem néha. Ma azt vettem észre, hogy fele akkora lett. Ilyet csinál aranyér?
2015. dec. 27. 23:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet más is. Jobb lenne orvosnak megmutstni.
2015. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És tegnap felfedeztem magamon én is. Kellett nekem ezt elolvasni. És nagyon remélem hogy aranyér, vagy ártatlan bármi és nem mondjuk rák :(
2015. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na akkor egy cipőben evezünk. Jobbulást. Egyél sok gyümölcsöt attól ha minden igaz tűnetmentes leszel. Elmúlni így nem fog talán krémel de sok gyümölcs segít azért rajta. Nekem már nagyon kicsi lett. Mert minden este egy tál gyümölcsöt megeszek mindig aminek szezonja van. Kiskorom óta eszek esténként és kevesebbszer vagyok beteg mint a többi.
2015. dec. 29. 12:13
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem rák nyugodjatok le!


De sok gyümölcs,rostban gazdag élelmiszerek,sok folyadék fogyasztása nagyon jó,ekkor kevesebb az esély az aranyér kialakulásának.Ha kevésbé kemény,vastag a széklet akkor könnyebben csúszan ki,tehát kisebb az esély az aranyérre,ez a táplálkozás ebben segít.

2015. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!