Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez aranyér lehet? 16 éves férfi.

Ez aranyér lehet? 16 éves férfi.

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. A vége fele lehet hülyének fogtok hinni de az életemben a suli miatt néha volt hogy stresszeltem nagy feszültség volt bennem vagy ilyesmi. És inkább erősebben csináltam minthogy beüssek valakinek vagy kárt tegyek valakinek. Így vezetem le. Gondolom néha mindenki jár így hogy kicsit rosszabb az élete mint kéne lennie. Ma kicsit fájó érzést éreztem a végbélnyílásomnál fürdésnél kicsit bedugtam az ujjamat és azt vettem észre hogy egy kemény csomó van nem messze a nyílástól de nem is teljesen a nyílásnál. Utána megnéztem tükörrel kevés fény miatt nem láttam teljesen, de tükörben nem igazán láttam csak egy kicsi kidudorodást színelváltozást nem nagyon (ez lehet a kevés fény miatt is. Néha nehezen megy az ürítés meg néha a nagy munka közben is megtörlöm mert kicsit érzem hogy ott olyan és olyan is csak lágyabban. Egyszer még nyáron volt hogy ürítés után kicsit véres volt a vécépapír.utána vagy előtte már nem emlékszem ha előtte akkor háromszor is történt. Nem sötét világosabb. Maszturbálásnál van ügy hogy bedugom az ujjamat vagy valamit így jobb érzést kapok egyszer amikor a csavaros tetejű kézkrémet dugtam be utána véres volt meg kicsit fojt is a vér, de utána eltűnt. A lyuk néha mintha nem akarna olyan könnyen tágulni szoros ezért volt hogy tusfürdőt használtam síkosítónak. Ez aranyér lehet vagy mi? Ne kíméljetek ha tudjátok mi! Tudni akarom!

2015. dec. 23. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet belső aranyér, de biztosat csak az orvos mondhat, mindenkêpp nézesd meg.
2015. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elötte várok pár napot meglátom hogyan vátozik. Pár napja rendszeresen maszturbálok esténként többször. Nem segédeszközzel csak egy kicsit újjal de azt se nagyon mélyre mert a lyuk szoros volt. Lehet azért fájhat?
2015. dec. 23. 21:35
 3/16 anonim válasza:
Orvos azert nezze meg,
2015. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Meleg, nem vagyok ne értsétek félre.
2015. dec. 24. 12:35
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem inkább csak az ujjadat használd masztinál, vagy olyan eszközöket amiket kifejezetten erre találtak ki. hidd el nagyon kellemes élményeket tudnak okozni.
2015. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ilyenbe nagyon nem akarok belemenni. Csak kicsit idees voltam sokszor és elborult az agyam de mostmár bánom! De akkor ez aranyér? Mert mintha csak egy golyóban lenne annyíra nem nyúlik szét max egy kicsit.
2015. dec. 24. 23:43
 7/16 anonim ***** válasza:
Seggedbe ne nyúlkálj sűrűn ameddig el nem múlik. Menj el orvoshoz, majd ír fel kúpot, kenőcsöt.
2015. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Belső aranyered van valszeg. Nézesd meg dokival. Nem vagy attól meleg, mert análisan is izgatod magad.
2015. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez aranyér lehet.A lakosság 40%-nak van aranyere,bármilyen korban kialakulhat,babáknál is.


Nagyobb,vastagabb,vagy gyakoribb székeléskor szokott előjönni,majd többnyire visszahúzodik.Ha friss pár csepp vér van székelés után a wc papíron akkor nincs nagy baj.Vény nêlkül lehet reparon krémet vagy kúpot venni.

Nem kell orvoshoz menni.Akkor viszont ha nagyon fájna,sokat nőne,nagy\nagyobb mennyiségű vérzést tapasztalnál székelés után keress fel orvost.

És ne nyúlkálj a fenekedbe mert árthatsz az aranyerednek.

2015. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mintha ilyen golyó alakja lenne és teljesen a bőr alatt van annak nem a tetején kéne nőnie? Meg kemény. Meg lehet kicsit mozgatható, de lehet mindennel együtt mozog nem tudom. De mintha kisebb lenne, de nem biztos. Tegnap meg próbáltam a lyukig kihúzni de nem ment.
2015. dec. 27. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!