Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti pisilés közben...

Fiúk! Ti pisilés közben szemérmesen takargatjátok a másik elől a férfiasságotok vagy teljes természetességgel előveszitek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha szégyenlős vagy, ne a piszoárt használd, hanem menj be vécéfülkébe, ott a kutya nem látja a bögyölődet!
2015. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%

Mivel hatalmas,eres a szerszámom,így nincs mit szégyelnem.


17/F

2015. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szégyellős vagyok, nem szeretem ha látnak meztelenül. Nem azért, mert kicsi, hanem mert szemérmes vagyok. Szóval takarom magam amennyire lehet, de azért használok piszoárt, annyira azért nem érdekel.

(24)

2015. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel az elővételhez azért többnyire két kéz kell, nemigen van egy harmadik, ami takargassa. Egyébként az illemkódex szerint nyilvános WC-ben legalább egy piszoár távolságot illik tartani egymás között a két vizelő egyénnek.
2015. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem takargatom, nem vagyok szégyenlős 16f
2015. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én piszoárnál soha nem látom másnak a farkát, így úgy gondolom az enyémet se látja más. Feltéve hogy nem bámul az ember direkt.
2015. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én inkább takargatos vagyok. sőt nem is tudok pisilni ha ott állna valaki mellettem.
2015. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy állok hogy nem igazán lát más oda,pici oldal választófal is van,meg közvetlenül más mellé nem állok be.Meg lehet oldani hogy ne igazán lásson oda más.
2015. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!