Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csíp a pisilés?

Obese Beer kérdése:

Miért csíp a pisilés?

Figyelt kérdés
Reggel suli előtt pisiltem, semmi bajom nem volt, suliba pisiltem egyet, és nagyon csípett a pisilés közbe a hugycsövem vége. Múlthéten is volt ilyen, de másnapra elmúlt. Utánaolvastam, mindenféle has, hát, hámyás, stb. tüneteket írnak a problémához. Nekem ezekből egy sincs, meg egy napos, de azért mégis érdekel, mitől lehet.

2015. dec. 1. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, ritkán.Nem kell aggódni, ha nem minden alkalommal érzed, mert ha igen, akkor menj orvoshoz.

Bocs, az okát én se tudom.

2015. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%

2 dologtól ez legtöbbször lenni.Prosztata gond,vagy húgyúti fertőzés .Komolyan kell ezt a jelzést venni .Kezdetben ha fertőzés áll fenn ,akkor sok tea fogyasztással ki lehet mosatni .Fertőzést a a suli wc kilincséről lehet legkönnyebben beszerezni .Csak egy valakinek legyen hasonló,és pisilés után ne mosson kezet,már szét is van osztva a baktérium a kilincsről .

Ha nem mulna ,vagy sűrüen jelentkezne a tünet,akkor feltétlen urológiára .A prosztata képes ilyen tüneteket előidézni .

2015. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!