Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A manboob eltűnik fogyással...

A manboob eltűnik fogyással és fekvőtámaszozással?

Figyelt kérdés

173 centi vagyok, ehhez nagyjából 85 kiló, bár amióta legalább a kalóriákra figyelek, azóta a mérleg szerint már csak 82. Hasam, combom van, de tudnék vele élni, tokám egyáltalán nincs, ellenben a zsír legnagyobb része a mellkasomon rakódott le. Azt gondoltam, hogy fogyással és fekvőtámaszozással néhány hónap alatt meg lehet válni ettől a fölöslegtől.


Aztán most olvastam azt, hogy a fekvőzés semmit nem számít. Ez mennyire igaz? Vagy ez inkább arra vonatkozik, aki már alapból vékony vagy izmos? Illetve a másik része kicsit ijesztőbb: a túl gyors fogyás miatt megereszkedő bőr. Mi számít túl gyors fogyásnak? Túlzottan azért nem akarok sokat leadni, mert nem hiszem, hogy extrém kövér lennék, fölöslegesen meg végképp nem, hogy aztán még rosszabb legyen a helyzet, mint az alapszituáció.


+1: Ha minden igaz, lehetséges, hogy serdülőkori hormonzavar eredménye. Most 22 vagyok, szóval az már rég volt. Kíváncsi lennék viszont, hogy ilyen esetben csak a műtét lenne-e az egyetlen megoldás; a hormonokkal tuti volt valami gondom, mert a kezeim is nagyon kicsik és elég nőiesek, de azért nagyon remélem, hogy nem kell orvoshoz mennem a problémámmal.


2015. dec. 22. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ez a hormonok miatt van és amiatt is tűnik el. ..
2015. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, csak mint írtam, hormonok alapján legrosszabb esetben is 3-4 éve el kellett volna tűnnie...
2015. dec. 23. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Az étrenden változtass, nem a gyakorlatok formálják át teljesen a tested, azok csak segítenek. Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyelőre nem izmosodni akarok (és végképp nem bodyzni), hanem fogyni. Viszont jól értelmezem, hogy ha egész nap egy centit nem mozdulsz, viszont kevés kalóriát viszel be, az már elég a fogyáshoz? Mert ha ilyen egyszerű, akkor hamarabb rá kellett volna találnom erre a módszerre...
2015. dec. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!