Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma ellenőrzése orvosi...

Fityma ellenőrzése orvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Fiúk, ha már az alsónadrág alatt is megvizsgál az orvos (mert néha ezen minden fiú - férfi átesik), szólítson fel, hogy tessék hátrahúzni a fitymát vagy pedig húzza hátra a saját kezével? Mi a véleményetek?
2015. dec. 17. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez meg milyen kerdes? nem evidens, hogy mindenki azt valasztja, hogy sajat maganak huzza hatra inkabb?????
2015. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mindig a doki húzta hátra, akár az iskolaorvosnő, akár a háziorvosom. Csak másoktól hallottam, hogy valakinek saját magának kell csinálni.
2015. dec. 17. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyereksebészeten dolgozom, de mi még a 3 évesnek is fel szoktuk ajánlani, hogy ha szeretné, akkor mutassa meg ő, hogy megy.
2015. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Eddig mindig doki. Meg most oké, lehet valakit frusztrálna el, hogy nem ő húzza le saját magának, de a doki legalább határozott, tudja mit nézzen, míg egy gyerek, ha tart valamitől akkor szöszmötöl. Szerintem inkább doki, de orvosi kesztyűben.
2015. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amíg kisebb voltam addig az orvos, aztán legutoljára valamikor anno 7-8 évesen mikor volt ilyen akkor mondta a doki, hogy én mutassam meg.
2015. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább az orvos csinálja, ő ért jobban hozzá, mit kell nézni pontosan.


Viszont a probléma az, hogy ha nyugalmi helyzetben hátra tudja valaki húzni, abból nem következik, hogy mereven is menni fog ugyanez. Márpedig ez igazán a lényeg. Szóval igazából úgy kéne csinálni, hogy a fiú előbb felállítja magának, és aztán próbálni lehúzni neki teljesen...

2015. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden évbe van, pedig kozepsulis vagyok,a szakma miatt, és az orvos szokta, de magamnak szívesebben csinálnám 16f
2015. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mindegy, én körül vagyok metélve :D
2015. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak urológus nézheti meg,akit magam választok,akárki,akarmilyen vizsgálaton nem.

Erre nem hiába van szakorvos.Alapból jobb ha az orvos maga is férfi jobban tudja hogyan működik a szerszám,mire figyeljen.


Sem iskolai,sem házi orvosnak nem engedném.Az meg hül ye ötlet hogy állítsa fel magának hogy mereven hátramegy neki:-)

Persze kezdjen maszturbálásba ott helybe.:-)

Perverz gondolat!

Urológián sem így odják meg!

Van injekció amivel merevedést tudnak előidézni illetve van aki fotót visz ahol látható hogy mereven nem megy hátra teljesen,ha ezzel megy oda.De maszti ott nincs.:-)


Ez olyan,mintha nőknél,lányoknál is iskola vagy háziorvos elkezdene odanézegetni.Érdekes lenne.Ott mindjárt erős visszhang lenne.


Ha megtanítanák tisztálkodni a fiúkat,elmondanák mért fontos,milyen következményekkel járhat elhanyagolása akkor kevesebb gond lenne.Sokan írták hogy nem mosták meg ezert alakult ki,vagy csak mereven nem megy hátra ezt(utóbbit) meg nem lehet csak úgy észrevenni.


Azért akármilyen orvos ne akarjon nézegetni

2015. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Milyen középiskolai szakma van ami miatt évente péniszt vizslatnak?


Sexiparban megértem az éves vitpzsgálatot,máshol nem.

Nem hiában nem kötelező a vizsgálat.

2015. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!