Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alapos orvosi vizsgálat?

Alapos orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Fiúk, van köztetek olyan, aki teljesen rendben találja egy nagyon alapos orvosi vizsgálaton, ha az orvos nem csak a torkot nézi meg, illetve a szívet hallgatja meg, hanem megvizsgálja a golyókat és megnézi, mennyire könnyedén csúszik hátra a bőr a makkotokon? Eddig szinte csak olyan véleményeket olvastam, hogy mindenki ellenzi ezt. Van valaki, aki nem?
2015. dec. 12. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hàny topikot olvastál erről kedves Kérdező, pedig vannak olyan topikok, amelyekben nemcsak az itteni szószólók írják le ugyanazt a szöveget, amit e témában szoktak, hanem mások is, akik viszont hasznosnak ítélik az ilyen kivizsgálások elvégzését. Én is pl.


Engem a suliban elég alaposan vizsgáltak meg, odalent is, de pl. a háziorvosom ilyesmit nem vizsgál alapból. Rendszeresen végzek önvizsgálatot, ha pedig lehetőség adódik, eljárok szűrésekre, beleértve az urológiai szűrést is. És te?

2015. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én jónak találom, így legalább nem kell izgulni hogy minden rendben van 16f
2015. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tartom rendben,akarmelyik orvos és akarmilyen körülmények nem megfelelő nekem,akiket ismerek ugyanezt vallják.Ez akkor jó ha magad dönthetsz erről,válaszhatsz orvost és mikor mész el,nem rákényszerítés van.Urológusnál jártam,de magam választottam kihez megyek.

Felvilágosítás hasznosabb lenne,mint a kötelezés,és az hogy az önvizsgálat el legyen magyarázva hogyan helyes,mikre kell figyelni.

2015. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kell a szűrés.
2015. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem.Lehetőség a vizsgálatra legyen viszont,de ennyi.Mindig női orvosok voltak szinte,unszimpik induljunk ki ebből.Hadd döntsem el ki előtt rakom ki
2015. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!