Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkületet meglehet...

A fitymaszűkületet meglehet szüntetni avagy csökkenteni orvosi beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés
Enyhe fitymaszűkületem van, nagyon zavar, hogy fáj és bármikor elszakadhat a fitymafék. Orvosi beavatkozás nélkül meglehet szüntetni?
2015. nov. 3. 02:54
1 2
 1/14 TR75 ***** válasza:
50%

Fitymaszűkület vagy rövid fitymafék?

Mindkettő orvosi beavatkozás, a rövid fitymafék műtéti megoldása kicsit kisebb beavatkozás.

Amúgy nem nagy műtét egyik sem, helyi érzéstelenítéssel gyorsan túl lehetsz rajta.

Úgy tudom, a fitymaszűkület megoldása mindenképpen műtét (nem feltétlenül körülmetélés), mert konzervatív módon nem javul.

2015. nov. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vannak rá hormon tartalmú kenőcsök is.
2015. nov. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

A rövid fék nem attól van,mert szükületes vagy .Nem kell egybemosni a kettő problémát .

Enyhe szükületet otthon is meglehet oldani általában 15 alatt.Orvos is írhat fel sztereoidos kenőcsöt .

2015. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Természetesen meg lehet szüntetni, naponta többször kell vele foglalkozni ezzel önmagadnak. (Az élet és a halál is létezik orvosi beavatkozás nélkül.) A legtöbb férfi felnőtt koráig elfelejti ezeket a jelentéktelen problémákat, mert a bőr megfelelően tágul és lazább lesz. Szakadás, csak nagyon durva mozdulatok miatt lehetséges ezt érdemes kerülni.
2015. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt tanácsolja, hogy a problémáddal keresd fel az orvost, itt a gyk-n rögtön akadnak öten, akik lebeszélnek erről. Én csak azt tudom tanácsolni, ne kísérletezgess magaddal, hanem menj el az ingyenes urológiai vizsgálatra. Ezt az állandóan visszatérő fitymaproblémát a fiúgyermek 2 éves koráig szokták a figyelmesebb szülők megoldani.
2015. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel te már két éves elmúltál és tizennégy éves vagy, ezért ezt a problémát egyszerűen meg tudod oldani a saját kezeddel is. Ha azt akarod, hogy hülyét csináljanak belőled, akkor kérdezősködj és a tanácsok alapján fordulj orvoshoz.
2015. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Az enyhe fitymaszűkületet a fityma tornáztatásával helyre lehet hozni még felnőtteknél is.(meleg vízben naponta hátrahúzogatod óvatosan)

De van aki baba olajjal vagy sikosítóval tornáztatja a fitymáját.Probáld ki pár hét alatt javulást lehet tapasztalni már.


Fitymaszükületet is van hogy az orvos szteroidos krémmel tudja kezelni,és csak nagyon durva fitymaszükületnél kell metélni.

A rövid fitymafék más téma,mert van akinek enyhe a fék rövidsége és így simán tud sexelni.

De van ahol műtétre van szükség.


Urológushoz 14 éves kortól egyedül is el lehet már menni.Csak tb kártyát,személyit kell vinni.Ha orvoshoz szeretnél menni.

2015. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb a körülmetélés , rajtam is megcsinálták a teljeset,mert súlyos szűkületem volt. Túl lehet élni, azóta nem kell foglalkozni vele.
2015. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a metéléses gyerekre.Metêlni csak súlyos fitymaszűkületnél kell,lassan is gyógyul,4-6 hét és több hónap mêg mire a hegek halványodnak,látványilag sem szép.
2015. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legalább a metélt pénisszel lehet szexuális életet élni, fitymaszűkületessel meg nem is lehet szexelni normálisan + undorító
2015. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!