Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bőr hozzánőtt a péniz...

Bence382 kérdése:

A bőr hozzánőtt a péniz golyomhoz.12 éves vagyok. De nemszeretnék orvoshoz menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
segitsetek kéérlek

#félek hogy fáj
2015. szept. 19. 22:14
 1/7 C_Tiby válasza:
7%
Menj el orvoshoz, ne félj... hidd el meg tudják csinálni aztán már nem lesz vele gondod... csak mondd, hogy altassanak el a műtéthez.
2015. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a szüleidnek! Egyébként nem a fitymafék az amire gondolsz?
2015. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem azt akartad írni hogy a péniszeden lévő bőr,tehát fitymát nem tudod a péniszről lehúzni?


A péniszről a fitymát a makk mögé kell tudni húzni.

Meleg vízben nagyon óvatosan próbáld meg a fitymád picit hátrahúzni.

Sokan napi szinten mindig picit húzkodják meleg vízben a fitymájukat,de nagyon óvatosnak kell lenni,és mindig picit hátrébb és hátrébb tudják azt húzni.Pár hét alatt segíthet.Ha nem válik be urológushoz kell menni.


Írd le pontosan miről van szó?



Szülőnek szóljál és menjetek el urológushoz.

2015. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem a kérdésed hogy mivel is van baj.Létszíves írd le pontosabban.De nem feltétlenül kell ezt műteni.Én vagy fityma letapadásra vagy fitymaszűkületre gondolok.Fitymaletapadáshoz műtét nem igazán kell,és fitymaszűkületnél is csak durva szükület esetében szükséges a műtét,de ha az orvos metélést javasol,meg kell mondani azt semmiképp sem szeretnéd,csak végső esetben.
2015. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
" bőr hozzánőtt a péniz golyomhoz " Tehát van a péniszed és a heregolyód. A péniszről jön le a bőr s az egybe van a herezacskóval tehát az úgy jó. Ha arra gondolsz, hogy nem tudod a bőrt még lehúzni akkor rendben van. 12 éves korban még ez nem gáz. Anno én is csak félig tudtam lehúzni és most nincs semmi gond. Ez lehet természetes dolog is.
2015. szept. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a makkról van szó,amihez a bőr hozzá van tapadva .

Na ezt otthon kell megoldani,ott sem megy fájdalom nélkül,de nem olyan borzalmas mint az orvosnál .

Ezzel senkit sem altatnak el,mivel megkérdeztem pár fiútól hogy csinálják,inkább nem részletezem .

2015. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bence, 12 éves vagy, írd le pontosan mi a problémád
2015. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!