Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg ennyire visszataszítóa...

H* kérdése:

Tényleg ennyire visszataszítóak a túlsúlyos nők? :S

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindig azon gondolkodunk, hogy mért van az, hogy mi nem tetszünk senkinek...Dagik vagyunk, de már láttunk olyanokat, akik szintén azok és tök jó pasijuk van, és szereti őket...De ránk...még nem is néznek. És ez nagyon rosszul esik. Régen gúnyoltak is miatta.:|

2012. nov. 10. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire zavar, miért nem teszel ellene valamit?
2012. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Érezd magad szépnek és akkor mások is annak látnak. Amúgy nem tudsz valahogy lefogyni? Orvosnál voltál a problémával?
2012. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam fogyózni, de nem ment le semmi, nem beszélve arról, h ilyen "fajta" vagyok.. A rokonságomba is mindenki nagy darab...ha értitek. Am meg sokan mondták h széplennék ha...lefogynék, mert az arcom szép..de élő példa h ma is beszéltem egy fiúval(haver) és mondta egyik nőre h, jó csaj... utána meg hozzá tette, h nem a fejét nézte..na ennyi.><
2012. nov. 10. 20:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom Neked mi számít túlsúlynak. Én 170 cm vagyok. Fénykoromban kb. 70-72 kiló voltam, de nőies, szép arcú, kedves. Esküszöm ragadtak rám a jó pasik. A férjem is jó pasi, 13 éve együtt vagyunk jóban, rosszban. Akkor is imádott, amikor 96 kilóra meghíztam. Most régóta 82-85 vagyok, de még mindig szeret.
2012. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Figyelj. Keressetek magatoknak kövér fiúkat. Nektek ők bejönnek ?
2012. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát még nem nagyon láttam olyat, de ha arcra jól nézne ki az már jó lenne, de igazából nem külső alapján ítélek, de hát ha még azoknak sem jövök be...xd
2012. nov. 10. 20:17
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

nem fogyókúrázni kell összevissza mindenféle nőklapja diéta szerint, hanem mozogni (igen igen, mozogni, edzőterembe, ha nincs rá keret akkor kimenni a szabadba futni, vagy otthon youtube televan edzésvideókkal) és rendesen táplálkozni egészséges(ebb) ételeket. semmi csokika, üccsi, izéhozé, hanem fehérje és kevesebb szénhidrát. és nem 1hónap után kell csodátvárni.

bocsánat ha erős voltam, de nem siránkozni kell, hanem tenni a dolgokért. ha így nem érzed jól magad (mert nyílván nem) akkor tenni kell érte, ami nehéz, de a szépségért meg kell szenvedni.

2012. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jól megmagyaráztad: olyan alkat vagy. Ilyen NINCS! Hacsak nem betegség/gyógyszer miatt vagy elhízva, úgy igenis lehetsz vékony. Egyszerű: nem kell mindent összezabálni, és el kell menni naponta mozogni. Ennyi.
2012. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Figyelj... Van egy elég nagy db barátnőm.

Ránézésre kb 95 kg lehet. Viszont gyönyörű arca van, és olyan kisugárzása, hogy a pasik odáig vannak érte.

Nem, nem a kövérség a szép, mielőtt nekem támadtok itt sokan.

De ha valakinek van önbizalma (ez alatt nem a haspóló és neccharisnya viseletét értem p*csanacival), és látszik az életkedve, + igényes magára (ducin is lehet ápolt, csinos öltözetű valaki, és rengeteget számít, ha nem hagyja el magát), akkor nem lesz akadály a súlya párválasztásnál sem.

2012. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Ellentmondásos amit írsz. Aki igényes magára, az nem kövér. Ennyi. A betegségből fakadó kövérektől most tekintsünk el.
2012. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!