Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg ennyire visszataszítóa...

H* kérdése:

Tényleg ennyire visszataszítóak a túlsúlyos nők? :S

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindig azon gondolkodunk, hogy mért van az, hogy mi nem tetszünk senkinek...Dagik vagyunk, de már láttunk olyanokat, akik szintén azok és tök jó pasijuk van, és szereti őket...De ránk...még nem is néznek. És ez nagyon rosszul esik. Régen gúnyoltak is miatta.:|

2012. nov. 10. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Már vártam...

Nem, nem tekintünk el.

Nagyon sok esetben nem fizikai betegségről van szó. Sokan evéssel vezetik le a feszültséget, a lelki problémákat, pótcselekvés. Ez nem jó dolog, és lehetne orvosolni, de ez nem igénytelenség.

Egy tizenéves, akinek nincs saját keresete, nincs előtte jó példa, hogyan, mennyit kéne étkezni, a szülőknek meg szintén fingjuk nincs az egészről, azt sem kéne igénytelennek nevezni.

Igénytelen, aki nem fürdik, sz@rik rá, ha koszos a ruhája, zsíros a haja, vagy le van nőve, büdös... Nem kell az összesnek teljesülnie, de kb ezek a jelei.

(Rendszeresen. Mert 1x-1x pl bárkivel előfordulhat, hogy nagyon leizzad, vagy valami a ruhájára megy, és nem tud átöltözni rögtön, stb... De + 10-15 kilótól senki nem lesz igénytelen. Akkor a sovány is az, mert nincsenek igényei, hogy izmokat növesszen... És te is, mert leragadsz a egy dolognál, arra, hogy megismerd, arra már nincsen igényed...)

2012. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%

"Sokan evéssel vezetik le a feszültséget, a lelki problémákat, pótcselekvés. Ez nem jó dolog, és lehetne orvosolni, de ez nem igénytelenség."


Ha valaki azért nem fürdik, mert nincs hol, attól még ugyanúgy igénytelen. Tehát az okok nem számítanak. A test karbantartásához, sportoláshoz pedig nincs szükség pénzre. A futás ingyen van, ráadásul az az egyik legjobb kardio edzés. Én azt mondom, aki igényes a sminkre, öltözködésre stb., az legyen igényes a testére is. A gyerek meg csak látja magán, hogy dagadt. Elég, ha összehasonlítja magát az osztálytársaival. Az a szülő, amelyik meg tömi a gyerekét és leszarja, hogy már így is kövér, az szimplán hülye.

A kövérekkel amúgy nincs semmi bajom.


"És te is, mert leragadsz a egy dolognál, arra, hogy megismerd, arra már nincsen igényed..."


Ez hogy jön ide?:D Egyébként beletrafáltál. Nálam csak a vékony lányok játszanak... Miért is kéne egy kövér lánnyal megelégednem, mikor választhatok olyat is, aki sportol és jó teste van?

2012. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Rajtam is van felesleg (165 cm 65 kg vagyok).

83-ról fogytam le, de ez alá nem tudok menni, hiába szeretnék. Elfogadtam, ezt a súlyt próbálom tartani. Ettől hadd ne legyek már igénytelen. A hasamon kicsit megnyúlt a bőr a terhesség meg a fogyás után. Ha emiatt az vagyok... No comment.

Sok pasi nem képes gumit húzni, elvárja

a fogamzásgátlót, ami a halom eü. probléma mellett sokakat elhízlal normális étrend mellett. Mekkora igénytelenség...

PCOS nem tudom, mennyire ismert dolog nálad, de egyre több nőt érint, és nagyon nehéz kezelni. Biztos mind igénytelenségből lett beteg...

Nem kell, hogy tetsszen, de nem kell belemagyarázni, ès másokat győzködni, mert az csak vélemény...

2012. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Senkit nem akartam megbántani. Félreértetted, amit írtam. Aki tesz érte és ennek ellenére nem nagyon sikerül, az NEM igénytelen. Én azokról alkottam véleményt, akik nem is tesznek ellene, hanem leszarják. Azokra meg pláne nem írnék soha ilyet, akik szültek is. Elnézést, ha megbántottalak volna.
2012. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De pont ez az, hogy ezt ránézésre nem láthatod, miért olyan, amilyen...
2012. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Pont ezért nem is szoktam ítélkezni a kövér emberek felett. A véleményemet csak úgy elméleti szinten fogalmaztam meg. Tehát, ha tudom, hogy az illető nem tesz a kövérsége ellen semmit, pedig tehetne...
2012. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!