Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igénytelen vagyok, ha csak 2...

Igénytelen vagyok, ha csak 2 hetente fürdök?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem érződik rajtam semmiféle kellemetlen szag, borotválkozom 2-3 naponta, no de a fürdéssel hadilábon állok. Soha nem mondták, hogy büdi vagyok...Egyébként 35 éves. Nyáron más, mert akkor strandolok. Amúgy munkanélküli vagyok, nincs olyan fizikai munkám, melybe beleizzadnék:)
2010. márc. 10. 23:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Emberek ez a pasi egy igazi mezőgazdász! A fején korpát, a nyakán retket, a lábán gombát, a farkán meg túrót termel!!!
2010. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

és ha minden nap zuhanyozik, és csak ritkán fürdik? erre nem gondoltatok?


egyébként fix fake a kérdés

2010. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
szereti ha büdös a pitsa egy kicsit
2010. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
75%

Mekkora féééék :DDDD de én jót röhögtema válaszokon.

de nagy remélem h kamu...ilyen emberek nincsenek.

vagy túl naív vagyok?

2010. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
58%

Uhhhh b+, hogy birod ki h ne füröggy 2 hétig pff....

Én ha már egy nap valaliyen okbol (későn jövök haza stb..)nem fürdök, akkor rossz a közérzetem meg stb

2010. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
58%

utolsó vok.

ja és a kérdésedre a válasz : IGEN IGÉNYTELEN VAGY

2010. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
57%
Nem igénytelen, hanem koszos, mocskos, gusztustalan.
2010. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
73%
Lehetsz ettől még igényes, például csak minőségi ruhát, bútort, kaját veszel. Viszont egy trehány lusta ember vagy az tuti.
2010. júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Bajer ***** válasza:

34: Igen, naív vagy, apámat 2 kollégája bemószerolta a főnöknél mert büdös és nem bírják elviselni. Kapaszkodj meg...akkor már 1 hónapja nem fürdött. Nagy és kis dolog végeztével sem mos kezet, ha figyelmeztetem rá, akkor sem mossa meg a kezét. Ilyen emberek (habár nem csövesek) bizony léteznek. Pl.a franciák.

Kérdezőnek: A földrajz tanárom még régen azt tanította az osztálynak, hogy nem szabadna minden nap fürdeni, pláne nem 2x/nap. A bőrfelületen bizonyos gombák, baktériumok elszaporodnak és nem engedik elszaporodni a veszélyesebb kórokozókat. Szóval elég a ruhaváltás meg a dezodor. A 2 hét abszolút rendben van.

2015. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Szerintem a seggedet se töröld ki szarás után, még akkor sem lennél igénytelen.
2016. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!