Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igénytelen vagyok, ha csak 2...

Igénytelen vagyok, ha csak 2 hetente fürdök?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem érződik rajtam semmiféle kellemetlen szag, borotválkozom 2-3 naponta, no de a fürdéssel hadilábon állok. Soha nem mondták, hogy büdi vagyok...Egyébként 35 éves. Nyáron más, mert akkor strandolok. Amúgy munkanélküli vagyok, nincs olyan fizikai munkám, melybe beleizzadnék:)
2010. márc. 10. 23:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egyáltalán nem vagy igénytelen én idén még csak háromszor fürödtem.XD
2010. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
87%

akkor te havonta fürdesz xD március van :D á. ez nagyon nagy:D

szerintem elég minden másnap fürdened kedves kérdező :D húsvét másnap, meg karácsony másnap :D

2010. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
68%
nem hiszem el hogy nem esett az eső vagy a hó.. a töke biztos pislog,de a lába... meg a korpás biztos légylárvás..
2010. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
85%

Te beteg vagy,büdös,gustustalan,igénytelen,:(groteszk:)

és

UNDORÍTÓ!!!!

Sajnálom azokat akiknek el kell viselniük!!!

2010. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
37%

Te vagy az én igazi lelki társam. *-*

Én is 2 hetente fürdök.

Mond csak van barátnőd? :P

2010. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
39%

bocsánat a kifejezésért, de neked mi van a fitymád alattt? és jóillatú? fincsi lehet főleg nyáron... atyauristen... :S:S:S sztem már hozzászokott az orrod...

ha pl. a párom fürdik reggel. elmegy melózni, haazér és este pl orál.. akkor is érezni kicsit h már reggel fürdött.. gondolj már bele.. én napi 2× fürdök!!. mert sztem nagyonjo érzeés amikor tiszta vagy... undoritó..

2010. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

úristen ha lusta vagyok és tudom h nem megyek sehova akk néha 2 napig nem zuhanyzok, de max 2 napig!

annál tovább nem bírtam, viszketek meg izzadok meg zavar a szagom, bár a gén vicces játék van aki a kakiszexet szereti

2010. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Munkanélküli, 2-3 naponta borotválkozik, és nem fürdik. Ez az illető (te) nem csak igénytelen, hanem mocskos disznó. Az a minimum, hogy valakki naponta fürödjön.
2010. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Sajnos, itt, Magyarországon ez sajnos valóban igénytelenség. Ha elmész a Balkánra, még megszólnak, hogy itt jön a piperkőc...

Mellesleg neked is azok a nők jönnek be, akik nem fürdenek?

2010. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
És túrós már a fszod?
2010. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!